Altınyıldız Classics Online Değişim ve İade Süresini 100 Güne Çıkardı

0
1174
Altınyıldız Classics online değişim ve iade süresini 100 güne çıkardı

Yaşam ve alışveriş alışkanlıklarının değiştiği, online alışverişin önem kazandığı bu dönemde, Covid-19 salgını nedeniyle tedbirlerini en üst seviyeye çıkaran ve dijital satış kanallarından müşterilerine 7/24 hizmet veren Altınyıldız Classics, online satış süreçlerinde de değişiklik yaparak ürün değişim ve iade sürelerini uzattı

Depolarında hijyen koşullarını maksimum düzeye çıkaran erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, internet sitesi altinyildizclassics.com adresinden ve Altınyıldız Classics mobil uygulamasından alınan ürünün teslim alındığı tarihten itibaren değişim ve iade süresini 100 güne çıkardı.

Altınyıldız Classics ayrıca kargoların ücretiz gönderilmesinin yanı sıra siparişin daha hızlı ulaşması için aynı gün kargo hizmeti de sunmaya başladı.

Takım elbiseden, gömlek ve aksesuarlara kadar ürettiği her ürün ile şıklığı, inovatif tasarımlarıyla da rahatlığı zirveye taşıyan marka, günün her anına stil sahibi tasarımlar sunuyor.

Altınyıldız Classics online değişim ve iade süresini 100 güne çıkardıAltınyıldız Classics online değişim ve iade süresini 100 güne çıkardıAltınyıldız Classics online değişim ve iade süresini 100 güne çıkardı