Watsons’tan Profesyonel Cilt Bakımı

0
5148
Watsons’tan Profesyonel Cilt Bakımı

Watsons, cilt bakımına özen gösterenleri profesyonel dermokozmetik markalar Target Pro by Watsons ve Dermaction Plus by Watsons’ın mükemmel ürünleriyle buluşturuyor.

Kişisel bakım ve kozmetiğin değişmeyen adresi Watsons, cilt bakımına özen gösterenleri profesyonel dermokozmetik markalar Target Pro by Watsons ve Dermaction Plus by Watsons’ın mükemmel ürünleriyle buluşturuyor.

Target Pro by Watsons ve Dermaction Plus by Watsons; serum, nemlendirici krem ve temizleme suyu ürünleriyle parlak ve bakımlı bir cildin duyduğu tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Watsons’tan Profesyonel Cilt Bakımı

Watsons’tan Profesyonel Cilt Bakımı

                                                             Target Pro by Watsons Intensive Serum serisi ile her cilt tipine özel bakım

Dermatolojik olarak test edilmiş olan Target Pro by Watsons ürünleri zengin içerikleri ile cilt bariyerini güçlendirmeye ve çevresel kirlilik, UV ışınları gibi olumsuz etkenlere karşı cildi korumaya yardımcı oluyor.

Dermaction Plus by Watsons ''Phyto Fermente'' serisi ile kusursuz bir ciltTarget Pro by Watsons Intensive Serum serisi, farklı cilt tiplerine yönelik alternatifler sunan ürünleri sayesinde en kurudan yağlı ve karma ciltlere kadar birçok cilt tipine derinlemesine bakım yapıyor. Serideki; Hydration Intensive Serum, içeriğindeki Hyalüronik Asit ve B5 ile cildin nem tutma kapasitesini artırıyor. B3 ve C vitaminleri ile formülü zenginleştirilen Whitening Intensive Serum, cilt tonu eşitsizliklerini azaltmaya yardımcı olarak cildin daha canlı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını destekliyor. Age Defense Intensive Serum, Retinol’ün cildi yeniden yapılandırma gücü ile ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azaltılmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda içerdiği ReGENESEA ™ LS ile de cilde daha sıkı ve dolgun bir görünüm kazandırmayı vaadediyor. Pore Care Intensive Serum ise içerdiği salisilik asit sayesinde gözenek görünümünün azalmasını destekliyor.

Dermaction Plus by Watsons ''Phyto Fermente'' serisi ile kusursuz bir ciltUzak Doğu’nun sevilen Japon dermokozmetik markası Target Pro by Watsons bir diğer serisi Essential ile cildin tüm gün boyunca ihtiyacı olan bakımı sağlamaya yardımcı oluyor. Target Pro by Watsons Essential Gece Kremi; Diamond Sirt, Seramid ve Kaplıca Suyu ile formüle edilen özel yapısı sayesinde nemi cilde hapsederek su kaybını engellemeye yardımcı oluyor. Cilt bariyerini kuvvetlendiren krem, bu sayede kullanıcılarına daha parlakve bakımlı bir cilt görünümü vaad ediyor.

Serinin bir diğer ürünü Target Pro by Watsons Essential Günlük Nemlendirici ise GFK 27 içeren hafif yapısı sayesinde uzun saatler etkisini koruyan nemlendirme sağlıyor.

Dermaction Plus by Watsons ”Phyto Fermente” serisi ile kusursuz bir cilt

 

Watsons’tan Profesyonel Cilt BakımıWatsons’ın kısa bir süre önce tüketicilerle buluşturduğu ve büyük beğeni toplayan markası Dermaction Plus by Watsons, yeni ürünleriyle ailesini genişletmeye devam ediyor. Dermaction Plus by Watsons, temizleme jeli, temizlemeye suyu ve bakım serumundan oluşan Phyto Fermente serisi ile yorgun ve yıpranmış ciltler için derinlemesine bir bakım sunuyor. Phyto Fermente serisi, kolajen sentezinin yanı sıra kırışıklık karşıtı amino enzim bileşenleri ve fito-fermente fonksiyonlarıyla geliştirilmiş özel formülü ile cilde ilk kullanıldığı andan itibaren doğal bir parlaklık veriyor. Serideki ürünler, içeriğindeki Kahverengi Derin Deniz Yosunu (Wakame Özlü) ve Alabalık yumurtalarından alınan 11 Aminoasit (Balık Yumurtası) ile cildi ölü derilerden arındırıyor.

Dermaction Plus by Watsons Phyto Fermente Bubble Free Cleansing Gel, özel formülü ile cildi ölü hücrelerden arındırıyor. Jel, düzenli kullanımda ciltteki kolajen seviyesini artırmaya yardımcı olarak daha sıkı bir görünüm vadediyor.

Dermaction Plus by Watsons Phyto Fermente Hydro Plump Essence Water, derinlemesine bir bakım sunan hafif yapısı sayesinde cildi temiz ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmaya yardımcı oluyor. Cilt tarafından hızlıca emilen yapısıyla ürün; pürüzsüz, parlak, yumuşak ve taze bir görünüme ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Dermaction Plus by Watsons Phyto Fermente Miracle Intense Serum daha genç görünümlü bir cilt için doğrudan etki ederek düzenli kullanımda ışıldayan ve yumuşak bir cilde ulaşmaya yardımcı oluyor.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

Target Pro by Watsons Hydration Intensive Serum: 118,90 TL

Target Pro by Watsons Whitening Intensive Serum: 118,90 TL

Target Pro by Watsons Age Defense Intensive Serum: 118,90 TL

Target Pro by Watsons Pore Care Intensive Serum: 118,90 TL

Target Pro by Watsons Essential Gece Kremi: 99 TL

Target Pro by Watsons Essential Günlük Nemlendirici: 99 TL

Dermaction Plus by Watsons Phyto Fermente Bubble Free Cleansing Gel: 49,95 TL

Dermaction Plus by Watsons Phyto Fermente Hydro Plump Essence Water: 98,95 TL

Dermaction Plus by Watsons Phyto Fermente Miracle Intense Serum: 109,90 TL

**Belirtilen fiyatlar Mart güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

www.watsons.com.tr

www.facebook.com/watsonsturkiye

www.twitter.com/watsonsturkiye

www.instagram.com/watsonsturkiye

www.youtube.com/watsonsturkiye