Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Fondöteninin “Benim Rengim Benim Hikayem” Kampanyası ile Her Bir Kişinin Hikayesinin Benzersizliğini Kutluyor!

0
395
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Fondöteninin “Benim Rengim Benim Hikayem”

Estée Lauder’in en çok satan, favori likit fondöteni Double Wear Stay-in-Place Fondöten, 24 saat kalıcılığı ve kusursuz, doğal mat bitişi ile dünya çapında seviliyor.

Bu kapsamda global olarak hayata geçirdiği kampanyası “Benim Rengim, Benim Hikayem” ile de geçmiş deneyimlere ve hayat hikayelerine ışık tutarak marka severlere ilham oluyor.

Fondöten renginiz size neyi ifade ediyor? 

#DoubleWear Fondöten’in her tonunun bir hikayesi var. Başkalarının renk gördüğü yerde, biz sizi olduğunuz gibi görüyoruz. Her hikaye kendi benzersizliğinde, kendi ilham çerçevesini yaratıyor. Double Wear Stay-in-Place 55 renk tonu ile bir hikaye anlatıyor.

Estée Lauder böylelikle dünyanın her yerinde kendi hikayesini anlatan insanları bir araya getiriyor. “Sizin hikayenizi özel yapan renk nedir?” sorusu ile bu hikaye anlatımı sayesinde farklı deneyimleri dünya ile paylaşmaya öncü oluyor.

İlk olarak 1997’de piyasaya sürülen Double Wear Stay-in-Place,Estée Lauder  ‘in, bugün dünya çapında 1 numaralı fondöteni olmaya devam ediyor.

CİLT RENGİ SANATI

Estée Lauder, renk geliştirmeye sanat ve bilimin bir kombinasyonu olarak yaklaşıyor. 10 yılı aşkın bir süredir Estée Lauder’in cilt tonu uzmanlığı, bugüne kadar 99 etnik kökenden 7.000’den fazla kişinin kapsamlı küresel araştırması sayesinde geliştirildi.

Bunun sonucu olarak, Double Wear’ın renk yelpazesi, dünya çapında etnik kökenler arasında cilt tonundaki kesin eşleşmeleri yansıtıyor ve gelişmeye devam ediyor. Sıcak, nötr ve soğuk alt tonlarda 36 tonu ile tüm dünyadan insanlar, Double Wear Stay-in-Place Fondötenin onlar için bir renk tonu olduğundan emin olabilir.

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Fondöten dermatologlar ve göz doktorları tarafından test edilmiştir.