Saat&Saat’ten Sürdürülebilir Saat Modelleri

0
215
Saat&Saat’ten Sürdürülebilir Saat Modelleri

SAAT&SAAT, insanların Dünya üzerinde bıraktığı olumsuz izlerin giderilmesine destek olmak amacıyla, geri dönüştürülebilen malzemelerin kullanıldığı saat modelleri ile doğal hayata destek oluyor.

Birbirinden ünlü markaların modern ve şık stillerdeki modellerinin yer aldığı koleksiyon, doğadaki atıkların işlenip yepyeni formlara girmesi ile oluşturuluyor.

Maurice Lacroix

Maurice Lacroix – Aikon #tide Modeli plastik kasa materyalinden oluşuyor. Markanın kullandığı devrim niteliğindeki teknoloji sayesinde, plastik atıklar İsviçre kalitesinde saatlere dönüşüyor ve bu sayede okyanuslar daha temiz oluyor.

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger

Doğada bulunan atıkları geri dönüştürerek üretilen Tommy Hilfiger’ın bu modelinde, canlıları koruma altına almak amaçlanıyor.

 

 

Guess

Guess

 

Guess’in beyaz renkteki erkek modeli, evlerden çıkan atıkların uygun materyallere dönüştürülmesi ile üretiliyor.

 

 

Diesel

Diesel

Diesel’in kırmızı renkteki erkek modelinde atıkların içinde bulunan ayrıştırılmış plastikler, Diesel’in malzeme arşivinden alınan yükseltilmiş deri bileşenleri, yenilebilir bio bazlı malzemeler kullanılıyor. Saat pilini şarj eden güneş enerjili kadran da modelin dikkat çeken diğer özelliği.