AJA Jewels, Yurt Dışında Çok Sevilen Kaynak Bileklik Uygulamasını Türkiye’ye Taşıdı

0
462
AJA Jewels, Yurt Dışında Çok Sevilen Kaynak Bileklik Uygulamasını Türkiye’ye Taşıdı

Kaynak bileklik modası son dönemde yükselişe geçiyor. Globalde süregelen trendleri ülkemize taşıyan yeni nesil kuyumculuk markası AJA Jewels ise Türkiyeye getirdiği kaynak bileklik uygulamasıyla birlikte sonsuzluğu takılarla simgeleştirirken, kişilere şans getiriyor.

Bileğe sabitlenen kaynak bileklikler, yeni nesil için sevginin ve zamansızlığın bir göstergesi sayılıyor. Yeni nesil kuyumculuk markası AJA Jewels ise yurt dışında çok ilgi gören kaynak bileklik trendini Türkiye’ye taşıdı. Kaynak bileklik uygulamasını, çiftler başta olmak üzere sonsuzluğu simgeleştirmek ve kendine şans getirmek isteyen herkes için Yeni Nesil Piercing Stüdyosu’nda gerçekleştiren marka, diğer ürünlerini de Amerika’dan Malezya’ya, Fransa’dan Kanada’ya kadar dünyanın dört bir yanına ulaştırıyor.

Türkiyede ilk ve tek kaynak bileklik uygulamasını gerçekleştiren markayız”

Büyük bir titizlikle kendi atölyelerinde tasarladıkları altın bilezik, kolye, küpe, piercing, yüzük ve halhal modellerini de mağazalarında sergilediklerini belirten AJA Jewels Kurucusu Mehmet Celal Koçer, yenilikleriyle ilgili şu bilgileri paylaştı: “Türkiye’nin ilk ve tek kaynak bileklik uygulamasını, şans bilekliği adıyla AJA Bağdat Caddesi’ndeki mağazamızda yapmaya başladık. Yurt dışında oldukça popüler olan bu uygulamayı Türkiye’ye getiren ilk marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Aralık ayı itibarıyla hayata geçirdiğimiz hizmetimizi 10.00 – 20.30 saatleri arasında gerçekleştiriyoruz. İsteyen herkes eşi, sevgilisi ve çocuğuyla birlikte ya da tek başına gelebiliyor. Ziyaretçilerimiz ilk adımda bilekliklerini seçiyor. Ardından biz de kaynak yöntemiyle bilekliğin iki ucunu birbirine bağlıyoruz ve yalnızca 15 dakikada tamamlanan uygulama ile zamanı simgeleştiriyoruz.”

”İlhamımızı güneşten alıyoruz”

40 yıllık bir geçmişi olan Aja Jewels’in Kurucusu Mehmet Celal Koçer, aile mirası olan geleneksel kuyumculuğun temel disiplini ile bugünün modern sanat anlayışını birleştirdiklerini belirterek sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Takı ustalığının son mirasçıları olarak ilhamımızı güneşten alıyoruz. Bolluk, sıcaklık ve yeni başlangıçların temsili olan güneş, kendi kendimize var olmanın gücünü ve bu yola neden çıktığımızı hatırlatıyor. Amacımız sadece değerli bir maden olan altının satışı değil, AJA dostlarımıza kendilerini ait hissettikleri bir alan açmak. Profesyonel ekiplerimizle birlikte kendimizi geliştirmek için her gün çalışıyoruz. Ürettiğimiz yeni nesil takıları İstanbul Bağdat Caddesi’ndeki mağazamızın haricinde, ajajewels.com üzerinden de satışa sunarak dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz.”