Red Bull Flick’te Rekabet Devam Ediyor

0
1330

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya devam ediyor. Red Bull Flick’te çevrimiçi elemeler sürüyor

Oyun severlerin, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatın’da mücadele ettiği Red Bull Flick’te çevrimiçi elemeler sürüyor. Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin evlerinden katılabileceği, 2 çevrimiçi eleme 20-21 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek. Oyun bitmesin isteyen oyunseverler Red Bull Flick ile ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşabilir.

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick, şampiyonunu bulmak için yola çıktı. Amatörden profesyonele tüm oyunseverler, köklü oyun CS:GO’da 2’ye 2 formatın’da Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek. Şampiyonluğa giden yol ise, çevrimiçi elemeler, play-off turu ve final etabından geçecek.

CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin mücadelesine sahne olan Red Bull Flick’te üçüncü hafta elemeleri de tamamlandı. 13-14 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen çevrimiçi elemeler sonucunda play-off turuna katılmaya hak kazanan 2 takım ise Machine ve Saksafon oldu.

Red Bull Flick’te Çevrimiçi elemeler devam ediyor

 

Çevrimiçi elemeler devam ediyor

Oyun severlerin evlerinden katılabileceği Red Bull Flick heyecanı, 20 Mart saat 20.00’de ve 21 Mart saat 18.00’de gerçekleştirilecek çevrimiçi elemelerle devam edecek. Oyun bitmesin isteyen oyun severler Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşabilir.