Bella Maison 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Hazır

0
1499

Bella Maison 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Doğanın Tüm Renkleriyle Baharı Getiriyor

Bahar geliyor, doğa canlanıyor, doğanın tüm renkleri Bella Maison ile yaşam alanlarına taşınıyor. Ev tekstilinin renkli markası Bella Maison, 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonun’ da da Afrika savanların’ dan Asya’ nın kadim geleneklerinden doğan Mandala’ya, bahar çiçeklerinden Akdeniz romantizmine dünyanın renklerinden ve kültürlerinden ilham alıyor, evlere yaşam enerjisi katıyor.

Kendisine “Evlere renk getirmeyi, yatakları ve odaları renklerle bezemeyi” misyon edinen Bella Maison, bir yandan da % 100 pamuk oranlarını koleksiyonlarının değişmez unsuru haline getirmek istiyor.

Bella Maison’dan 6 farklı tema

Pantone’nin 2020 yılının rengi ilan ettiği mavi, Bella Maison’un koleksiyonunda da kendini gösteriyor. Okyanus desenlerinden maskülen denim etkisine farklı desenleri ve mavinin tonlarını bir araya getiren koleksiyondaki ürünler, sarı ve turuncu gibi canlı renklerle hareketlendiriliyor. Marin etki, nevresim takımlarından ev giyimine kadar koleksiyonun her parçasında kendini hissettiriyor.

Koleksiyondaki antrasit – beyaz teması ilhamını Afrika’dan alıyor. Nairobi’nin etnik çiçekleri ve DNA sarmalının geometrik bir şekilde yorumlandığı desen tasarımları gri, beyaz ve hardal rengiyle bir araya geliyor. Antrasit renginin maskülen baskınlığı, fırfır gibi detaylarla naif bir çizgiye bürünüyor.

Bella Maison’ un jenerik renklerinden biri olan mor, bu sezon yine koleksiyonda önemli bir yer tutuyor. Fas’ ın büyüleyici renkleriyle moru bir araya getiren takımlar, mor ve lacivert kombini ile dikkat çeken etnik figürler ve mandala yorumlamaları temanın öne çıkan parçaları oluyor. Koleksiyonda, mor damla figürlü takımlar, lila renkli zarif çiçeklerden oluşan gecelikler dikkat çekiyor.

Tropik ormanların renk ve desenlerini bir araya getiriyor

Yeşil – sarı koleksiyonu, tropik ormanların renk ve desenlerini bir araya getiriyor. Yeşil yaprakları ile kuş ve çiçek figürlerinin yarattığı tropikal etki, geleneksel motifler ile harmanlanıyor. Koleksiyondaki minik çiçeklerle hareketlenmiş midi boy ev elbiseleri, yaz aylarının vazgeçilmezleri olmaya aday.

Koleksiyonda yer alan bej teması ise, yaşam alanlarında soft bir hava yakalamak isteyenler için şık ve zarif tasarımları bir araya getiriyor. Ekru renginin naifliğini fırfır detaylarıyla hareketlendiren koleksiyonda saten görünümlü takımlar, ev giyiminde yeni bir trendin habercisi oluyor. Koleksiyondaki zarif dantellerin zenginleştirdiği yatak örtüleri, banyo ile dekoratif aksesuar grubunda da renk ve model zenginliğiyle ön plana çıkıyor.

Güneşin en güzel tonlarının kullanıldığı somon-kiremit koleksiyonunda yer alan renkli peştamal ve plaj havluları ise terakota’nın ışığını kullanarak plajların canlılığını tamamlıyor. Koleksiyonda vahşi batı kaktüslerinin su yeşiliyle kombinlendiği parçalar ve tetristen ilham alan tasarımlar yaşam alanlarına eğlenceli bir hareket katıyor.

Bella Maison İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, www.bellamaison.com adresinde evini güzelleştirmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.