DOCKERS® Babalar Günü’nü Smart 360 Flex ile Kutluyor

0
1028
DOCKERS® Babalar Günü’nü Smart 360 Flex ile Kutluyor

Baba olmanın tadını daha önce hiç olmadığı kadar çıkarın

Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 krizi için alınan önlemlerin sosyal yaşantımızı gölgede bıraktığı günler nihayet sona eriyor. Evde kaldığımız onca haftadan sonra ailemizle ve çocuklarımızla yeniden bağ kurabilecek ve bir araya gelerek oyunlar oynayabileceğiz. Yaşadığımız bu dönem, gündelik hayata dair en basit aktivitelerin bile ne kadar değerli olduğunu fark etmemizi sağladı.

Babalar Günü, bu özel günlere olan minnettarlığımızı göstermemiz için çok doğru bir zaman. Dockers® ise baba olmanın o mükemmel duygusunu her anında hisseden mükemmel babaların her zaman yanında.

Ailenizin size her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğu anlarda günlük tarzınızda rahatlık sağlayan kombinleri seçerek rahat, şık ve her ana hazır hissedebilirsiniz. Herkesin uzun zamandır beklediği aktivitelerde Dockers® ile harika görünerek çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.

Yeni Dockers Smart 360 Flex™ koleksiyonu ile aktivitelere hazır olun. Chino, şort, gömlek ve polo modellerinin yer aldığı bu koleksiyonda ister çocuklarınızla koşup oynayın, ister yeni maceralara atılın. Smart 360™ Flex konforu her anınızda sizinle. Dockers Smart 360 Flex™ ailenizle geçirdiğiniz anlara eşlik ederken harika esnekliğiyle aktif ve rahat hissetmenizi sağlayacak.

Smart 360 Flex™

Smart 360 Flex™ teknolojisi Sonbahar 2020 koleksiyonunda da sevdiğiniz esnekliği sunmaya devam ediyor.

Dört yöne esneme, baştan aşağı maksimum konfor ve makinada yıkanabilme özellikleriyle görünümünüz her zaman mükemmel olsun.

İster rahat ister rafine bir stil arıyor olun, Smart 360 Flex™ ile konfordan asla ödün vermeyin.