Evde Bakımın Keyfi Watsons’la Çıkar!

0
327
Evde Bakımın Keyfi Watsons’la Çıkar!

Pink by Pure Beauty, Naturals by Watsons ve Watsons markalı ürünler sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Evde bakımın keyfini Watsons’la çıkarmaya hazır mısınız?  Naturals by Watsons ailesinin sevilen şampuanlarıyla saçlarınızı şımartırken, Pink by Pure Beauty’nin Glow On serisi ile cildinizde ışıltıyı hissedin! Evde bakım rutininizi Watsons’ın dakikalar içinde bakımlı el ve ayaklara kavuşmanızı sağlayacak manikür & pedikür peelingi ile sonlandırarak tepeden tırnağa bakımı evinizin konforunda yaşayın!

Naturals By Watsons Aloe Vera Şampuan 490ml

Naturals by Watsons Aloe Vera Şampuan “mucize bitki” olarak bilinen aloe vera içeren formülüyle saçları beslemeye, nemlendirmeye ve saçların pürüzsüz görünmesini sağlamaya yardımcı olur. %90’dan daha fazla organik sertifikalı Meksika aloe verası suyu içeren Naturals by Watsons Aloe Vera Şampuan, parlak görünen saçlara kavuşabilmeniz için saç derisini temizlemeye, rahatlatmaya ve saçları beslemeye destek olur.

Naturals By Watsons Argan Şampuan 490ml

Likit Altın” olarak bilinen besleyici ve canlandırıcı etkili sertifikalı organik Fas Argan Yağı ile formüle edilmiştir. Naturals by Watsons Argan Şampuan, içeriğindeki E vitamini ve zengin yağ asitleri sayesinde saçların beslenmesine ve canlandırılmasına destek olur. Paraben, renklendirici ve SLS içermeyen Naturals By Watsons Argan Şampuan, kuru ve yıpranmış saçlar için idealdir.

Naturals By Watsons OliveŞampuan 490ml

Naturals by Watsons Olive Şampuan ile saçlarınızı nemlendirin! “Akdeniz Cevheri” olarak bilinen sertifikalı organik İtalyan Zeytini’nin gücü ile saçları yoğun ve uzun süreli nemlendirmeye yardımcı olur. Naturals By Watsons Olive Şampuan, saçları temizlerken saçların yoğun bir şekilde nemlendirilmesini destekler. Paraben, renklendirici ve SLS içermeyen Naturals by Watsons Olive Şampuan, kuru saçlar için idealdir.

Pink By Pure Beauty Glow On Temizleyici Krem 125ml 

Pink By Pure Beauty Glow On Temizleyici Krem ile donuk ve yorgun görünen cildinize ihtiyacı olan sağlıklı ve parlak görünümü geri kazandırın! Pink By Pure Beauty Glow On Temizleyici Krem, ipeksi ve hafif yapısı sayesinde cildinizi temizlemeye vekirlerden arındırmaya yardımcı olur. AuraBloom kompleks ve beyazlaştırıcı bileşenler ile formüle edilen Pink By Pure Beauty Glow On Temizleyici Krem, cildin nem bariyerinin güçlendirilmesine destek olur. Kullanım: Uygun miktarda temizleyiciyi ıslak yüzünüze dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayınız. İyice durulayınız ve kurulayınız.

Uyarı: Herhangi bir tahriş durumunda kullanmayı bırakınız ve gerekirse doktorunuza danışınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Göz ile temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız.

Pink By Pure Beauty Glow On Peeling Tonik 200ml 

Pink By Pure Beauty Glow On Peeling Tonik ile yenilenmiş bir cilde kavuşun! Pink By Pure Beauty Glow On Peeling Tonik, AuraBloom kompleks ve beyazlaştırıcı bileşenler ile formüle edilen hafif ve etkili yapısı sayesinde cildinizi hafifçe soyarakyenilenmesine yardımcı olur. Kullanım: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktarda toniği pamuğa  damlatarak   ürün tamamen emilenene kadar cildinize nazikçe uygulayın.

Uyarı: Herhangi bir tahriş olursa kullanmayı bırakınız ve gerekirse doktorunuza danışınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Göz ile temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız.

Pink By Pure Beauty Glow On Intensive Serum 30ml 

Pink By Pure Beauty Glow On Instensive Serum ile donuk ve yorgun görünen cildiniz çiçek açsın! Pink By Pure Beauty Glow On Instensive Serum, yoğun nemlendirme ve parlak bir cilt görünümünü desteklemek için pembe çiçek enerjisinin güzellik sırrından yararlanır. AuraBloom kompleks, beyazlatıcı bileşenler ve pelin otu ile formüle edilen Pink By Pure Beauty Glow On Instensive Serum, cilde anında nem takviyesi yapılmasına ve cildin parlak bir görünüm kazanmasına destek olur. Kullanım: Yeterli miktarda serumu tonik uygulanmış cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Pink By Pure Beauty Glow On Pudding Krem 50ml 

Pink By Pure Beauty Glow On Pudding Krem ile donuk ve yorgun görünen cildiniz çiçek açsın! AuraBloom kompleks ve beyazlaştırıcı bileşenler ile formüle edilen Pink By Pure Beauty Glow On Pudding Krem, yoğun nemlendirme ve parlak bir cilt görünümünü desteklemek için pembe çiçek enerjisinin güzellik sırrından yararlanır. Pink By Pure Beauty Glow On Pudding Krem, hafif yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir ve ciltte yaşlanma karşıtı etki göstererek cildin parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kullanım: Tonik ve/veya serum uygulanmış cilde inci büyüklüğünde aldığınız kremi nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Watsons Hızlı Manikür & Pedikür Peeling 250 Gr 

Daha bakımlı el ve ayaklar için yeni Watsons Hızlı Manikür & Pedikür Peelingini keşfedin! El ve ayaklarınız için etkili bir bakım sağlayan Watsons Hızlı Manikür & Pedikür Peelingi yalnızca 1 dakikada tırnak etlerinin temizlenmesine, tırnaklarınızın parlamasına ve güçlenmesine yardımcı olur. 8 farklı yağ kompleksiyle formüle edilen Watsons Hızlı Manikür & Pedikür Peelingi tırnak etlerini yumuşatmaya, nemlendirmeye, ve yatıştırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki tuzlar ile sağlanan tanecikli yapısı sayesinde ciltteki ölü derinin arındırılmasına yardımcı olur. Mükemmel peeling etkisi ile ciltte yumuşak ve pürüzsüz bir his uyandırır ve hoş bir narenciye kokusu bırakır. Kullanmadan önce ürünü karıştırın. Fındık büyüklüğündeki ürünü 1 dakika boyunca el ve ayaklara masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile duruladıktan sonra kalan ürünü cilde yedirin. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermeyen formülüyle Watsons Hızlı Manikür & Pedikür Peelingi’ni haftada 2 kez uygulamak yeterlidir.