Gebze Center AVM’de Arabalı Açıkhava Sineması Günleri Başlıyor…

0
1294
Gebze Center AVM'de Arabali Acikhava Sinemasi

Bu sene 10. yaşını kutlayan Gebze Center AVM; 25 – 26 ve 27 Haziran 2020 tarihlerinde, açık hava otoparkında araçlı sinema geceleri düzenlemeye hazırlanıyor

Gebze Center, otoparkına kurulacak iki dev sinema perdesi ile misafirlerini sevilen filmlerle ücretsiz buluşturuyor.

  • 25 Haziran Perşembe – Aşk Tesadüfleri Sever 2,
  • 26 Haziran Cuma – Mad Max Fury Road
  • 27 Haziran 2020 Cumartesi – Aile Arasında

yapımlarının gösterimini gerçekleştirecek AVM, etkinlik kapsamında ayrıca araçların ön kısmı için tasarladığı özel giydirmelerle, normalleşme döneminde maske kullanımın önemine de dikkat çekecek…

Gebze ve bölge halkı için önemli bir yaşam merkezi haline gelen Gebze Center AVM, 25 – 26 ve 27 Haziran 2020 tarihlerinde keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Karantina dönemi sonrası bölge halkına hijyen kurallarına uygun ve aynı zamanda da nostaljik bir organizasyon kurgulayan Gebze Center; ‘Arabalı Açık Hava Sineması Günleri’ düzenliyor.

Etkinlik kapsamında; misafirlerini otoparkında kurulacak iki dev sinema perdesi ile ücretsiz olarak sevilen filmlerle buluşturacak AVM, ayrıca organizasyon süresince normalleşme döneminde sosyal mesafe ve maske kullanımına da dikkat çekecek. Gebze Center, araçların ön kısmı için özel olarak tasarlanan maske şeklindeki giydirmelerle ziyaretçilere döneme ilişkin özel mesajlar verecek.

Film öncesi katılımcılara sinema keyfinin olmazsa olmazı mısır ve içecek ikramının yapılacağı Açık Hava Sinema Günlerinde, izleyicilere ücretsiz maske ve kolonya dağıtımı da olacak.

Üç günde üç farklı filmi izleyici ile buluşturacak Gebze Center; 25 Haziran Perşembe – Aşk Tesadüfleri Sever 2, 26 Haziran Cuma – Mad Max Fury Road ve 27 Haziran Cumartesi günü Aile Arasında yapımlarının gösterimini gerçekleştirecek.

Gebze Center AVM'de Arabali Acikhava Sinemasi

Mesafe kuralları uygulanacak…

Etkinlik detaylarına gelecek olursak; etkinliğe sadece hususi araçlarla katılım kabul edilecek, saat 20.00’den itibaren otopark alanına araç girişi yapılacak organizasyon kapsamında film gösterimleri 21.30’da başlayacak.

Alanda sosyal mesafe kurallarını dikkate alarak otomobil yerleşimi yapacak Gebze Center; geçtiğimiz günlerde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü ile Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nün yaptığı detaylı denetimleri de başarı ile geçmişti.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir.