Günlük Güneş Bakımında Cilt Tonunu Dengeleyen Formül!

0
905
maxresdefault

Eau Thermale Avène’in etkili güneşten koruma ürün portföyü içinde yer alan B-Protect, hassas ciltler için etkili bir bakım sunuyor. Günlük güneş bakım rutini için özel olarak tasarlanan ürün, oldukça sık şekilde tercih ediliyor

Dermokozmetik alanında sürdürdüğü öncü yaklaşımlarla sektörüne yön veren Eau Thermale Avène, inovatif çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Güneşe karşı etkili ürünleriyle kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen marka, B-Protect ürünü ile güneşin sebep olduğu olumsuz etkilerin önüne geçmeyi hedefliyor.

B-Protect ile güneşin zararlı ışınları artık dert değil!

Sadece yaz aylarında değil, güneşe karşı önlem almak her zaman çok önemlidir. Uzun yıllar boyunca cilt bakımı konusunda yaptığı bilimsel çalışmaların üzerine daima bir yenisini ekleyen Eau Thermale Avène, B-Protect ürünüyle insanların hayatına doğal bir dokunuş katıyor. Aynı zamanda antioksidan özelliğe sahip olan bu özel ürünle, şehrin yoğun temposunun yol açtığı cilt kirliliğine karşı da çözümler üretiyor. Yüz ve boyun bölgesinde kullanılabilen krem, hassas ciltlerin görünümünü düzgünleştiren ve renk eşitleyen bir içerikle ihtiyaca uygun çözümler sunuyor. İçeriğindeki 50+ Sunsitive ®Protection kompleksi sayesinde ideal UVA-UVB korumasını sağlayan B-Protect, Avène Termal Su ile zenginleştirilmiş renkli formülündeki pigmentlerin salınımıyla cilde dengeli bir ışıltı katıyor. Cilt tonu eşitleyen bu ürün, tüm ciltlerin kendi tonuyla uyumluluk göstererek sağlıklı bir görünüm sağlıyor.

 Cilde dost bir yaklaşım…

İnovatif formülüyle tasarlanan B-Protect, cilt üzerinde yokmuş hissi yaratıyor. Diğer koruma ürünlerinin aksine yapışkan olmayan, yağsız ve çabuk penetrasyona girebilen bu özel ürünün; özellikle yüzdükten, havlu kullandıktan ve terledikten sonra sıklıkla yeniden uygulanması gerekiyor. Uygulanan miktar ne kadar fazla olursa, cilt üzerindeki etkisi de bir o kadar fazla oluyor.

Eau Thermale Avène’in güneş koruyucu ürünlerinin yanı sıra diğer cilt bakım ürünlerini de keşfetmek için, dermokozmetik ürünleri bulabileceğiniz yetkili eczaneleri ziyaret edebilirsiniz.