Hayatın Her Alanında Bereket için Feng Shui

0
745
Hayatin Her Alaninda Bereket icin Feng Shui

Yaşadığımız mekanların hayatımız ve ruh halimiz üzerinde de yadsınamaz bir etkisi bulunmaktadır. İç Mekân Tasarımcısı ve Feng Shui Uzmanı Dilek Demirci, bu etkinin matematiğini konu alan Feng Shui’yi merak edenler ve yaşam alanlarına uygulamak isteyenler için MAG Dekorasyon’a özel açıklamalarda bulundu.

Feng Shui’nin nasıl uygulandığına dair önerilerde bulunan Dilek Demirci “Feng Shui uygulamasına evinizdeki veya işyerinizdeki dağınıklıkları düzenlemekle başlayabilirsiniz. Bütün dolap içlerini boşaltıp, işe yaramayan eşyalardan kurtulun. Mekânınızda her boşluğu doldurmayın. Bilinçli boşluklar yaratın. Chi (görünmeyen enerji, yaşam kaynağı) akışı için önemlidir. İyi Feng Shui’nin en önemli unsurları; hava ve ışıktır. Doğal ışık almak ve evi sık sık havalandırmak önemlidir. Feng Shui uygulaması için beş element bilginizin olması gerekir. Evlerdeki uzun koridorlar enerji akışını hızlandırır. Bu nedenle akışın dengelenmesi için duvarlarda tablolar olması, kristal aydınlatma ve kırmızı halı kullanılması önerilir. Doğru yapılan bir Feng Shui ile daha huzurlu, daha bereketli, daha sevgi dolu ortamlar yaratabilirsiniz. Hem evinizde hem iş yerinizde” dedi.

Move İç Mimarlık Kurucusu Barış Küpçü’nün kapak olduğu MAG Dekorasyon, İç Mekan Tasarımcısı ve Feng Shui Uzmanı Dilek Demirci, Mert Caner Interiors’ın kurucusu İç Mimar Mert Caner, Mimar Şerif Soğukbulak gibi başarılı isimleri ağırlıyor. Dekorasyonda son trendlerin yer aldığı MAG Dekorasyon’a www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’dan online olarak ulaşabilirsiniz…