LG DUALCOOL: Düşük Enerji ile Serinlemenin Keyfi

0
1031
lg klima

Doğal serinlik sunan LG DUALCOOL Klimalar, daha az enerjiyle daha hızlı soğutma sağlıyor

Doğal, arındırılmış ve temiz hava sunan LG DUALCOOL Klimalar, sağladığı enerji tasarrufuyla da ön plana çıkıyor. LG’nin gelişmiş DUAL Inverter Kompresör™ teknolojisiyle klasik bir klimaya oranla daha fazla enerji tasarrufu sağlayan LG DUALCOOL Split Klimalar daha az enerjiyle daha hızlı ve yüksek performanslı soğutma sunuyor. Active Energy Control (Aktif Enerji Kontrolü) işlevi de kullanıcıların enerji tüketim düzeyini seçmesini sağlıyor. Yüzde 100 kapasite ile çalıştırılan LG DUALCOOL Klimalar, serinletilen ortamdaki kişi sayısına göre çalışma kapasitesini ayarlayarak daha az enerjiyle yüksek verimlilikte çalışıyor. Böylece kullanıcılara da serin ve rahat bir ortamın keyfini çıkartmak kalıyor.

LG’den Dünyaya Katkı

Çevre bilinciyle ürettiği beyaz eşya ve klima ürünleriyle enerji verimliliğini ön planda tutan LG, çevreyi korumak ve git gide ısınan dünyada daha az enerji ile çalışan ürünler sunuyor. Yaz sıcaklarının kurtarıcısı LG Split Klimalar, yüksek verimli çevre dostu soğutucu olan R32 soğutucu gaz içeriyor. R32 gazı, klasik klimalarda kullanılan R410A gazına oranla az miktarla bile yüksek verimlilikte çalışarak klimaların işlevini etkin şekilde yerine getirmesini sağlıyor. Böylelikle, küresel ısınmanın önemli nedenlerinden biri olarak gösterilen klima gazlarının azaltılmasına katkı sağlıyor.

Sessiz Çalışma, Arındırılmış Temiz Hava

10 yıl garantili LG DUAL Inverter Kompresör™ sayesinde son derece sessiz çalışan LG DUALCOOL Klimalar, üstün soğutma performansı sağlıyor. LG DUALCOOL Klimalarda bulunan 3 milyondan fazla iyon klimadan geçen havanın yanı sıra, üniteyi saran zararlı maddeleri ve kokuları da gideriyor.

DUALCOOL ev tipi klimaların içine yerleştirilmiş olan Plasmaster Ionizer Plus filtresi, üç aşamalı bir işlemde ilk olarak, sensör zararlı hava kaynaklı maddelerle birlikte toz parçacıklarını tespit ediyor. Daha sonra, İyon Difüzörü, parti hücrelerine bağlanan beş milyondan fazla negatif iyon üretiyor. Son olarak da, pozitif yüklü Mikro Toz filtresi, kolayca filtreleme sağlıyor.