Samsung’dan Bebeğinizi Yazın Mışıl Mışıl Uyutacak Teknoloji: Samsung Wind-Free

0
1038
samsung-klima

Samsung’un Wind-Free rüzgârsız serinlik teknolojisine sahip klimasının İyi Uyku Modu sayesinde, bebeğiniz sıcak havalarda doğrudan rüzgâra maruz kalmadan sağlıklı serinlik ile keyifle uyuyacak

Samsung’un Wind-Free sağlıklı serinlik teknolojisine sahip Wi-Fi kontrollü duvar tipi klimasında bulunan İyi Uyku Modu ile bebeğiniz bu yaz doğrudan rüzgâra maruz kalmadan sağlıklı serinlikte mışıl mışıl uyumaya da devam edebilecek. Havayı 23.000 mikro hava delikten yumuşak ve sessizce dağıtarak “durgun hava” ortamı yaratan Wind Free teknolojisi rahatsız edici doğrudan rüzgârı engelleyerek optimize edilen serinlik sunuyor. Ayrıca Yapay Zekâ Özellikli Otomatik Soğutma Teknolojisi sayesinde klima soğutma tercihlerinize dinamik olarak uyum sağlamasıyla da öne çıkıyor.

Yenilikçi teknolojilerinin yanı sıra tasarımıyla da farklılaşan ve gözlere hitap eden bu klima planlama aşamasından itibaren, fonksiyonlara ve ihtiyaca uygun olarak yenilikçi modüler tasarım teknolojisi tercih edilerek geliştirildi. Sağlıklı Serinlik Teknolojisine sahip İyi Uyku Modu, bebeğiniz için soğuk hava akışı olmadan, iyi bir gece uykusu için ideal oda sıcaklığını sağlıyor. Sağlıklı serinletme ile sıcaklık kontrolü bebeğinizin hızlı bir şekilde uykuya dalmasına, derin bir uyku çekmesine ve gün boyu rahat bir ortamda bulunmasına yardımcı oluyor.

Üstelik Akıllı Ev Uygulamasını da kullanan Wi-Fi Kontrolü ile klimanın fonksiyonlarını uzaktan kontrol edebiliyor ve çalışma şeklini programlayabiliyorsunuz. Böylelikle bebeğinizin uykusunu bölmeden klimanızın ayarlarını uzaktan yapabiliyor ve nasıl çalıştığına dair size geri bildirim alabiliyorsunuz.

Klimanın bir diğer çarpıcı özelliği ise bebeğinizin soluduğu havayı temiz ve sağlıklı tutması. Özel 3 katmanlı “Tri Care Filtre” sayesinde toz ve alerjenleri hapsediyor. Ayrıca İyonizer, havadaki partikülleri yüzde 99 oranına kadar azaltıyor. Tri Care filtre cihazın, üst kısımda bulunuyor ve klimanın kapağını açmaya gerek kalmadan kolaylıkla çıkarılıp temizleniyor ve geri takılabiliyor. Anti bakteriyel zeolit kaplaması da tozu, havada bulunan kirleticileri ve alerjenleri filtreliyor.

Samsung Wind-Free rüzgârsız serinlik teknolojisine sahip klima hakkında daha fazla bilgi için:

https://www.samsung.com/tr/air-conditioners/wind-free-ar-9500t