Tom Cruise, Görevimiz Tehlike Ekibinin Kabusu Oldu

0
759
Tom-Cruise-Görevimiz-Tehlike-ekibinin-kabusu-oldu

Görevimiz Tehlike 7 filminin çekimleri sürerken, dünyada corona virüse karşı alınan tedbirler sette yeni sorunlara neden oluyor. Çekimler, İngiltere’den Birleşik Arap Emirlikleri’ne taşındıktan sonra uygulanmaya başlayan seyahat yasakları sonrası ekip eve nasıl geri döneceği konusunda endişeli.

Corona virüs tedbirleri nedeniyle Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) setinde çıkan son problemlerin üzerine; çekimler BAE’ye taşınınca, film ekibi Tom Cruise‘u kabus olarak adlandırdı.

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike ekibinin kabusu oldu - 2

Prodüksiyon aşaması 2019’da başlayan filmde, pandemi nedeniyle ciddi gecikmeler yaşandı. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle çekimler durduruldu. Çekimler yeniden başlamasıyla 58 yaşındaki aktörün sette sosyal mesafeyle ilgili terör estirmesinin ardından, birçok haber yapıldı.

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike ekibinin kabusu oldu - 3

Şimdiyse film ekibi, bu hafta sonundan itibaren İngiltere’ye gidiş-dönüş seyahat yasağı uygulanmaya başlamasıyla Orta Doğu’da devam eden çekimler yüzünden endişeli günler geçiriyor.

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike ekibinin kabusu oldu - 4

Ayrıca, BAE, İngiltere’yi kırmızı listesine ekledi. Bu nedenle önümüzdeki günlerde İngiltere’den gelen tüm yolculara 10 gün zorunlu karantina uygulanması bekleniyor.

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike ekibinin kabusu oldu - 5

Sette çalışan ekip üyelerinin, bu işin hayatlarını nasıl etkileyebileceği konusunda sıkıntı içinde oldukları konuşuluyor.

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike ekibinin kabusu oldu - 6

The Sun’da yer alan habere göre, İngiltere sınırlarını kapattıktan sonra özellikle yüksek maaş almayan genç personel evine dönmek istiyor. Bir ekip üyesi, “Şu anda her şey ters gidiyor ve herkesin morali gerçekten düşük” dedi.

Ayrıca ekip üyesi, Tom Cruise için, “Filmi bitirmeye tamamen takıntılı. Hiçbir şey onu durduramaz. Bu kadar kararlı olması etkileyici ama tam bir kabus” ifadelerini kullandı.

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike ekibinin kabusu oldu - 8

Görevimiz Tehlike serisinin bir sonraki filminin bu yıl 19 Kasım’da vizyona girmesi bekleniyor. Yedincisi ile arka arkaya çekilen serinin sekizinci filmi 4 Kasım 2022’de gösterime girecek.