Yılbaşı Şıklığı Destinasyonu: Divarese

0
219
Yılbaşı Şıklığı Destinasyonu: Divarese

Divarese Sonbahar/Kış 2022-23 yılbaşına özel koleksiyonuyla şık tasarımları, rahatlığı ve konforu ön plana çıkarıyor. Her stile uygun ürün alternatifleri ile yeni yıl dileklerinizi hediye kutularına taşıyor.

Yeni yılda sevdiklerinizi, stil dolu hediyelerle gülümsetirken yeni yıl dilekleriyle süslenmiş yılbaşına özel hediye paketleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Koleksiyonun vazgeçilmez dokularından olan parlak taşlı kumaşlar, ayakkabı ve çantalar özel renk tonlarıyla sezonun ikonik parçaları haline geliyor. Farklı kalıplar, küt burunlar ve tasarım topuklar, kadınların rahat ve şık görünümlerine eşlik edecek alternatifler sunuyor. Şehirli kadınların vazgeçilmezi, eforsuz şıklığın olmazsa olmazı bootieler, yeni yıl şıklığının star parçası stilettolar ve her sezonun vazgeçilmezi topuklu sandaletler, farklı renk ve doku seçenekleriyle alışveriş listelerine ekleniyor.

Işıltılı kumaş ve taşların hakimiyetindeki koleksiyona, günün her anında size eşlik edecek Divarese imzalı şık çanta tasarımları eşlik ediyor.   Dokulu deri cüzdan ve kartlıklar, zamansız stilin ve günlük hayatın bir parçası olurken, deri eldivenler soğuk kış günlerinde sevdiklerinizin vazgeçilmezi haline geliyor. Yeni yılda sevdiklerini gülümsetmek isteyenleri, hediye seçimlerini birçok zamansız ve elegan tasarımın arasından yapmak üzere Divarese’ye davet ediyoruz.

Divarese Sonbahar/Kış 2022-23 Erkek koleksiyonu, süet, deri ve rugan dokulu ayakkabı ve çanta seçkisiyle yılbaşı öncesi hediye arayışında sayısız seçenek sunuyor. Metropol hayatının smart chic tarzına uygun, stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezi makosen, loafer, ve botlar şehir stilinin altına imza atıyor. Hediye seçerken   deri kemer ve cüzdanlar günlük şıklığı arttırırken, atkılar ve deri eldivenler yılbaşında sevdiklerinize sımsıcak bir hediye alternatifi oluyor.

Yüksek kalitedeki derilerin birbirinden özel tasarımlarla buluştuğu George Hogg koleksiyonu

sivri burundan küt buruna, maskülen hatlardan ince topuklara, smart-casual stilin olmazsa olmazı olan deri bootielerden, rahatlıktan ödün vermeden giyilebilecek süet ayakkabılara uzanan geniş yelpazesi ve George Hogg icons’un zamansız duruşu ile yeni yıla girerken stil sahibi sevdikleriniz için ideal bir hediye alternatifi oluşturuyor.

Zamansız ve şık bir hediye için, Divarese Sonbahar/Kış 2022-23 kadın ve erkek koleksiyonlarını, Divarese.com.tr ve Divarese mağazalarında keşfetmeye davetlisiniz.

Yıldızlar kadar parlak bir yıl olması dileğiyle.