1 Serum 7 Mucizevi EtkiEstée Lauder İkonik Advanced Night Repair Serumu Geçmişten Bugüne Vazgeçilmez Bir Klasik!

0
287
1 Serum 7 Mucizevi EtkiEstée Lauder İkonik Advanced Night Repair Serumu Geçmişten Bugüne Vazgeçilmez Bir Klasik!

İkonik “küçük kahverengi şişe” bir efsanedir. Estée Lauder markasının 40 yıldır kült bir klasiği olan Advanced Night Repair Serum, tüm dünyada kozmetik dolaplarında bulunuyor.

1982 yılında Night Repair adıyla piyasaya sürülen serum, cilt onarımında yeni bir çağın habercisiydi. Orijinal ürünle ilgili her şey – doku, formül, teknoloji – benzersizdi ve bugüne kadar da öyle kaldı.

Advanced Night Repair Serum, piyasaya çıktığında cilt onarım konsepti için emsal oluşturdu ve bugün serum kategorisinde liderliğini sürdürüyor. Dünyanın her yerindeki her yaştan kadın, Advanced Night Repair’in cildin çevresel saldırılara karşı savaşmasına, yaşlanma ve geçmiş hasar belirtilerinin görünümünü onarmasına ve gelecekteki hasarı önlemeye yardımcı olma gücü hakkında hemfikir. 1 serum 7 mucizevi etki gücünde performans gösterecek kadar güçlü formül, 40 yılda sadece 4 kez güncellendi ve her lansmanda yenilikçi cilt bakımı araştırmalarında benzeri görülmemiş bir ilk yaşandı. Gıptayla bakılan formül, Estée Lauder tarihinde en çok satan, en sevilen cilt bakım ürünlerinden biri olmaya devam ediyor. Bugün Estée Lauder, Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex ile 40 yıllık yenilik ve ilhamı kutluyor.

1982

NIGHT REPAIR CELLULAR RECOVERY COMPLEX

Night Repair Cellular Recovery Complex‘in piyasaya sürülmesi ile cilt bakımının çehresini cilt onarımına çevirdi. Orijinal formül, cildin onarılmasına ve UV ışığına maruz kalmanın görünür etkilerinden kurtulmasına yardımcı olmak için geliştirilen ilk üründü. Aynı zamanda hyaluronik asit kullanan ilk cilt bakım ürünüydü. Cildin kendi doğal süreçleriyle senkronize çalışarak cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırıyor ve onarıcı uyku saatlerinde gözle görülür yaşlanma belirtilerini onarıyordu.

1991

ADVANCED NIGHT REPAIR PROTECTIVE RECOVERY COMPLEX

Night Repair tescilli antioksidan teknolojileriyle yeniden formüle edildiğinde, Estée Lauder kendi inovasyonunda çıtayı yükseltti. Advanced Night Repair Protective Recovery Complex, gece boyunca ve gündüz boyunca çalışarak cildin doğal gece yenilenmesini ve koruyucu gündüz süreçlerini artırmaya yardımcı oluyordu. Cildin kendi doğal mekanizmalarını taklit eden bu gelişmiş formül, cildin doğal hasarlardan kurtulma yeteneğini artırmaya ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyordu. Testler, bu son derece etkili formülün, cildin gelecekteki hasarlara karşı doğal direncini desteklerken, çevresel olarak üretilen serbest radikallerin %90’ına kadarının etkisini azalttığını gösteriyordu. *İn vitro testlere göre

2009

ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED RECOVERY COMPLEX

Estée Lauder’in önemli araştırma keşfi, gece onarımında devrim yaratan yeni bir teknolojiye yol açtı. Advanced Night Repair Synchronized Recovery, cildin gündüz/gece ritminin doğal senkronizasyonunu desteklemek için devrim niteliğindeki ChronoluxTM Teknolojisi ile kapsamlı ve optimize edilmiş gece onarımı sağlıyordu ve cildin tam olarak doğru zamanda – geceleri onarılmasına yardımcı oluyordu.

2013

ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED RECOVERY COMPLEX II

Estée Lauder, markanın gelişmiş onarıcı serumu olan Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II‘yi tanıttı. Estée Lauder, cilt hücrelerinin doğal arınmasıyla ilgili çığır açan bir keşfi açıkladı; yeni ve özel ChronoluxCB™ Teknolojisi; ve kronik uyku eksikliğinin cildin görünümü üzerindeki etkisini ortaya koyan benzeri görülmemiş bağımsız bir klinik çalışmanın sonuçlarıydı.

2020

ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED MULTI-RECOVERY COMPLEX

Estée Lauder, cildin doğal hızlı onarımını ve gençleştirici gücünü en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için en gelişmiş onarım serumu olan Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex‘i tanıttı. Estée Lauder’in mikro sinyal molekülleri ve cilt yaşlanmasındaki rolleri üzerine benzeri görülmemiş bir bilim keşfinden ilham alan Tripeptid-32’li yeni Chronolux™ Güç Sinyali Teknolojisi, cildin ilk kez 7 temel onarım eylemini güçlendirmesine, cildin doğal tazeliğini yenilemesine ve yeni hücreler ve daha sıkı bir cilt için kolajen üretimine yardımcı oluyor.

ESTÉE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR EĞLENCELİ GERÇEKLER

Advanced Night Repair 1982’de ilk kez piyasaya çıktığında, cilt bakımı tarihinde devrim niteliğinde bir an yaşandı. Cilt bakımı ilk kez cilt onarımı haline gelerek gecenin, en iyi onarım zamanı olduğu kanıtlandı. 40 yılı aşkın bir süredir Estée Lauder gece onarımında devrim yaratmaya devam ediyor ve önde gelen gece cilt bakımı uzmanı olarak kabul ediliyor. İlklerin mirasıyla, 1 serum 7 mucizevi etki gibi performans gösterecek kadar güçlü olan “küçük kahverengi şişe”, Estée Lauder tarihinde en çok satan, en iyi performans gösteren ürünlerden biri olmaya devam ediyor:

Orijinal Advanced Night Repair formülü:

1. Şimdiye kadar yaratılmış ilk gece serumudur.

2. Hyaluronik Asit içeren ilk cilt bakım ürünüdür.

3. İlk onarım ürünü: Advanced Night Repair, 1982’de gece “Onarım” cilt bakım kategorisini yarattı.

4. Orijinal Advanced Night Repair formülüyle ilgili her şey benzersizdi – doku, formül, teknoloji – ve bugüne kadar da öyle kaldı.

“Küçük Kahverengi Şişe”:

5. Estée Lauder, cilt bakım ürününün etkisini güçlendirmek için eczaneden ilham alan kahverengi bir şişe kullanan ilk kozmetik şirketidir.

6. Damlalıklı ikonik “küçük kahverengi şişe” efsanevi olarak kabul edilir ve dünyanın her yerindeki kadınların kozmetik dolaplarında bulunabilir.

7. 2020’de Estée Lauder, ustalıkla hazırlanmış, geri dönüştürülebilir bir cam şişeye yerleştirilmiş, yeniden tasarlanan ikonik şişeyle Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex’i piyasaya sürdü.

Yeni Advanced Night Repair Onarıcı Serum formülü:

8. Ağustos 2020’de lansmanından bu yana dünya çapında 64’ün üzerinde güzellik ödülü bulunmaktadır.

9. Dünyanın uzaya fırlatılan ilk serumu oldu.

10. O kadar yenilikçi ki, 2033’e kadar patentlidir.

11. 40 yıllık cilt onarımı araştırma uzmanlığı ile desteklenmektedir.

12. 1 serum 7 mucizevi etki! Bir serum 7 temel faydayı artırır: Çizgi görünümünde zalma, sıkılaştırma, cilt tonu eşitleme, cilt bariyerini güçlendirme, nemlendirme, aydınlık cilt görünümü, anti-oksidan koruması