2021’de Koleksiyonlarda En Önemlisi Hijyen

0
688
2021 koleksiyonlarında hijyen on planda1

Pandemi süreci ile birlikte banyo tasarımlarında ve kullanımlarında hijyenin ilk sırada tutulacağını ileten ATİA kurucusu Haluk İder, tasarımlarda fonksiyonelliğin de ön planda olacağını belirtti

ATİA kurucusu Haluk İder, Fonksiyonel kullanımları ön planda tutan markaların sektörde fark yaratacağının da altını çizen İder, “ Estetik olarak fonksiyonel tasarımlar ile çözüm sunan markalar sektörde bir adım önde olacak. Bu anlamda tasarıma verilen değer ve öncelik çok önemli. Malzeme kalitesi ile birlikte mekanlarımıza giren ürünlerin niteliği de kendisini gösterecek” diye konuştu.

Banyo tasarımlarında ergonomik kullanımları tercih ettiklerini belirten Haluk İder, 2021 tasarımlarında daha az yer kaplayan ancak birçok fonksiyonu olan ürünlere ağırlık vereceklerini duyurdu. Kullanıcılarının daha minimal tasarımlara yönlendiklerini vurgulayan İder, “Pandemi süreci ile birlikte evde geçirdiğimiz zaman mobilya ergonomisinin önemini tekrar hatırlattı. En çok kullanılan alanlarda değişim tüm hızı ile devam ederken özellikle banyo mobilyalarında sadelik ön plana çıkıyor” dedi.

2021 koleksiyonlarında hijyen on planda1