Bms Desıgn Center’dan Uykunun Stili

0
377
BMS DESIGN CENTER’DAN UYKUNUN STİLİ

BMS DESIGN CENTER’da bulunan İtalyan Cappellini, Alias ve Poltrona Frau markalarının yatak odaları sadece yüksek kaliteli ve konforlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda eşsiz detaylar ile evinizin dekorasyon standartını yükseltiyor.

 BMS DESIGN CENTER’da yatak tasarımları bir mobilyadan daha fazlasını sunuyor. 

BMS DESIGN CENTER CEO’su İç mimar ve tasarımcı Neslihan Işık “Müşterilerimize stil duygusu, ergonomi konusunda tatmin edici tasarımlar ile çözümler yaratıyoruz. Kişinin kendi bedeni söz konusu olduğunda en iyi olana yatırım yapmayı istiyor. Mümkün olan en yüksek kalite talebini karşılayan dünyanın en iyi markalarının uzun ömürlü kullanıma uygun tasarımlarını Türkiye’ye getiriyoruz.” dedi.

 Sağlıklı bir beden için kaliteli uyku 

BMS DESIGN CENTER konforlu uyku arayanları 7 yıldızlı otellerin tercihi İsveçli marka DUXIANA yatakları ile buluşturuyor. İsveçli DUXIANA yatakları, derin, onarıcı bir uyku için rakipsiz bir ergonomik destek düzeyi sağlamak üzere tasarlanmıştır. İnovatif tasarımı, kişiselleştirilebilir bileşenlerden oluşur. Farklı ayak seçenekleri, İsveç çamından oluşan alt tabana doğrudan vidalanabilir. Yatağa sabitlenmeyen üst ped, şiltenin üst kısmı kişileştirme ayarlarına erişim sağlamak için açılır ve çift yaylı tabanlar birbirinden bağımsız olarak çalışır. Bu kişiselleştirilebilir bileşenler değiştirilebilir ve hatta bazıları yükseltilebilir. Zamana karşı pratik çözümler ile yatağınızdaki ihtiyacınız olan konfor güncellenerek, uzun ömürlü kullanım sağlar.

 Neslihan Işık ergonomik ve çevreci tasarım Dux yatakları hakkında;

“DUXIANA yatakları sürdürülebilir çevre sorumluluğun ürünün bütünlüğü ile başladığına inanıyor. Oeko-Tex Standard 100 sertifikasına sahip markanın, tüm üretim aşamalarında tekstil ham maddeleri, ara ve son ürünler için bağımsız test edilerek çevreci olduğunu kanıtlanıyor. DUXIANA yataklarını tercih edenler uykularında zararlı toksin veya kimyasaldan tamamen arınmak için önemli bir adım atmış oluyorlar. Psikoloji ve İlaçlar alanında Nobel ödül alan The Karolinska Araştırma Enstitünün yaptığı araştırmaya göre; DUX yatak daha hızlı uykuya dalmanızı sağlıyor, aynı zamanda daha uzun süre derin uykuda kalmanızı sağlayarak dinlenmenize ve uykuda yenilenmenize yardımcı oluyor.” diye açıklama yaptı.

KONFORLU VE ESTETİK TASARIM YATAK ODALARI

Yeni bir yatak, yeni bir yatak odası mobilyası veya evinizdeki diğer odalar için stil sahibi tasarım arıyorsanız, İstanbul Etiler’de bulunan BMS DESIGN CENTER’ı ziyaret edebilirsiniz. Burada, yaratıcı estetik İtalyan mobilya tasarımlarına entegre edilmiş İsveçli Dux yataklarını deneyimleyebilirsiniz.