Büyübitki Otizme Umut Oluyor

0
595
buyu bitki otizme umut oluyor

Doğa ile yakınlaşmak, en güzel dilekleri yeşertmek için harekete geçen Büyü, Tohum Otizm Vakfı’na destek için kollarını sıvıyor. 

Doğanın büyüsünü paylaşmak ve bitkilerin sihri ile insan hayatına değer katmak için yola çıkan üç kadın girişimcinin kurduğu Büyü, sosyal sorumluluk projelerine katkılarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Büyü’den Tohum Otizm Vakfı’na destek 

Türk Eğitim Vakfı’na destekleriyle bilinen Büyü, Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı ile yepyeni bir projeye imza attı. “Otizm spektrum bozukluğu” olan çocuklara erken tanı koymak ve özel eğitim ile onların topluma kazandırılmasına öncülük etmek amacıyla 2003’ten beri hizmet veren Vakıf ile güçlerini birleştiren Büyü, otizme umut oluyor.

Tohum Otizm Vakfı’ndan aldığı ayıcıkları kendi ürünlerine entegre eden Büyübitki, tasarladığı bereket keseleriyle otizmli çocukların eğitim burs fonuna katkı sağlıyor. Çimlendirmek için kokopit, çimlendirme tabağı, tohum tüpü ve Tohum Otizim Vakfı’na ait ayıcığın yer aldığı bereket kutuları, geleceğe umut olurken toprağa dokunmanın mucizesini de anlatıyor.

Sizler de bu tecrübeye katılmak, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi bu keyifli serüvene dahil etmek adına, www.buyubitki.com ve https://www.tohumotizm.org.tr/dukkan/ sitelerini ziyaret edebilir, Büyü’nün Tohum Otizm’e desteğine katkı sağlayarak çocukların eğitim burs fonuna destek olabilirisiniz.