Crypto Talks 24 Şubat’ta Kripto Para Uzmanlarını Ağırlayacak

0
1241

Türkiye ve MENA bölgesinin lider medya ve pazarlama şirketlerinden biri olarak konumlanan CC Media House, Crypto Talks adını taşıyan etkinliklerinin ikincisini 24 Şubat 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenleyecek

İlki 28 Ocak 2020 tarihinde düzenlenen etkinlik blok zincir, kripto para ve finans çevrelerinden büyük ilgi gördü ve dikkat çekti. Ulusal ve uluslararası kripto para uzmanlarını konuk eden Crypto Talks yeni etkinliğinde de alanında uzman kişileri katılımcılarla bir araya getirecek.

Her ayın son haftası gerçekleştirilecek Crypto Talks etkinliklerinde kripto para ve blockchain dünyasının yatırımcı ve profesyonellerini bir araya getirerek sektörün nabzını tutmak, tüm gelişmeleri sektöre duyurmak, yurtdışından gelecek olan konuşmacılarla sektöre vizyon katmak amaçlanıyor.

Crypto Talks, kripto paralarda temel ve teknik analizlerin nasıl yapılacağı, yatırımların nasıl kurgulanması gerektiği, yatırım güvenliğinin nasıl sağlanacağı ve taraftar tokenlarının adaptasyonunun nasıl yapılacağı konularına ışık tutacak.

Önemli isimler bir araya geliyor

Crypto Talks buluşmalarının ikincisinde, konusunda uzman birbirinden önemli konuşmacılar yer alacak. İş Yatırım Uluslararası Sermaye Piyasaları Yöneticisi Şant Manukyan “Global Gelişmeler ve Kripto Paranın Yeri”, ABD Merkez Bankası FED Araştırma Eski Direktörü Erkin Şahinöz “45 Dakikada Yıkıcı İnovasyonlar”, Avalabs İş Geliştirme Direktörü Dr. Aytunç Yıldızlı “İleri Derecede Merkeziyetsiz Finansal Uygulamaların, Varlıkların ve Marketlerin Üretilmesi İçin Sıra Dışı Bir Platform”, Chillz Pazarlama ve İş Geliştirme Danışmanı Altuğ Öztürk ise “Blockchain ve Futbol” başlıklı sunumlarını yapacak.

Etkinliğe ücretsiz kayıt yaptırmak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Youtube üzerinden canlı olarak da takip edilebilecek olan Crypto Talks’ın Ocak ayında gerçekleştirilen etkinliğini aşağıdaki link üzerinden izlemek mümkün. https://www.youtube.com/channel/UC6xpX56YukiGpZpSIPNI1eQ