Ebeveyn ve Çocukların Keyif Durağı: Massy Kids Family Cafe

0
2059
Ebeveyn-ve-Çocukların-Keyif-Durağı-Massy-Kids-Family-Cafe

“Bir çocuk yetiştirmek için koca bir köy gerekir” Bu Ünlü Afrika Atasözünü Birçok Ebeveyn Duymuştur

Geniş ailelerde ve kalabalık içinde çocuk yetiştirmek insan doğasının bir özelliğidir. Geçmiş nesiller çocuklarını büyükanne, büyükbaba, amcalar, teyzeler, halalar, dayılar, kuzenler ve hatta komşularla iç içe veya çok sık görüşerek büyütmüşler.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı aile-piknik-ilkbahar-yaz-buyukanne-buyukbaba-dede-1024x682.jpg

Maalesef günümüzün ebeveynleri ve dolayısıyla onların çocukları da ciddi bir yalnızlık içinde. İnsan sosyal bir varlık olduğundan bu yalnızlık hem bireyin hem ailenin dolayısıyla da toplumun sağlığını olumsuz etkiliyor. Rutinden bazen çıkmak, hava almak, güne renk katmak için ebeveynler çocuklarıyla parklarda ve daha da çoğunlukla alışveriş merkezlerinde zaman geçirmek zorunda.

Seçeneği olmadığı için avm tercih eden ve parkların dışında da güvenli ve eğlenceli sosyal ortam arayışında olan ebeveynlerin imdadına “ebeveyn ve çocuk kafesi” denen mekanlar yetişiyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı massy-photo-2-1024x768.jpeg

Onlardan bir tanesi de Massy Kids Family Cafe

Çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz, lezzetli ve sağlıklı tatları bünyesinde barındıran Massy Kids Family Cafe İstanbul, Beylikdüzü, Adnan Kahveci Mahallesi’nde.

Çocukların hem eğlenebileceği hem de öğrenimi pekiştiren sanat etkinlikleri, mutfak etkinlikleri, el becerisi etkinlikleri düzenleyen mekanda çocuklarınıza çocuk gelişimi mezunu öğretmenler eşlik ediyor. Etkinliklerden haberler ve detaylı bilgiler içeren haftalık programlar için Massy Kids Family Instagram hesabından sosyal medya duyurularını takip edebilirsiniz.

Nefis Anne Köftesi ve Patates Kızartması

Ev yapımı Kids Mantı, ev yapımı hamburger ekmeği ve ev yapımı köftesi ile Kids Burger, Kids pizza, anne patates kızartması ve anne çorbası da kendi mutfağında, aşçılık ve gastronomi mezunu aşçısı tarafından hazırlanan nefis lezzetler arasında.

Temizlik ve dezenfekte çalışmaları da titizlikle yürütülüyor

Cafe ve oyun alanı her sabah ve akşam dezenfekte edilip, buharlı temizlik makinası kullanılarak yüksek ısı ile haftanın 3 günü temizleniyor. Ayrıca her gelen misafirin cafeye girdiği andan itibaren ateşleri ölçülmekte ve ellerinin sık sık dezenfekte edilmesi sağlanmakta.

Ünlü sosyal medya Blogger ları ile söyleşiler

Sanatsal atölye çalışmaları ve oyun etkinlikleri haricinde doğum günleri, bekarlığa veda, baby shower vb. özel gün kutlamalarına da ev sahipliği yapan mekan, ünlü ve sevilen blogger lar ile söyleşiler de planlıyor.

Çocuklarınız uzmanlık ve güleryüz gözetiminde eğlenirken siz de arkadaşlarınızla çayınızı, kahvenizi içebilir, kitabınızı okuyabilir, yemek yiyebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.