Enza Home’dan Seçkin ve Şık Bir Seri: Raum

0
1740
Enza Home’dan Seçkin ve Şık Bir Seri Raum

Göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Raum Serisi ile zamana meydan okuyan bir zarafeti yaşam alanlarına taşıyor

Doğal ceviz rengini altın renkli detaylarla buluşturan Raum Serisi, sofistike duruşuyla göz alıyor. Yaşam alanlarına şıklık katmak isteyenlerin tercihi Enza Home, Raum Serisi ile çağdaş tasarım anlayışını yeniden yorumluyor. Doğal ceviz renginin hakim olduğu Raum Serisi, seriye özel kenar bitiş uygulamaları, altın rengi dokulu metal kuplar, açılı desen uygulamaları gibi incelikle düşünülmüş detaylarla tasarıma zenginlik katıyor.

 Raum Yemek Odası

Enza Home’dan Seçkin ve Şık Bir Seri Raum

Rafine tasarım çizgisinin ahşabın zamansız duruşuyla buluştuğu Raum Yemek Odası, göz alıcı zarafetiyle dikkat çekiyor. Kusursuz işçiliğiyle fark yaratan Raum Yemek Odası, modern tarzını bronz bir aynayla şık bir biçimde tamamlıyor. Sabit ve iki farklı ölçüde açılır masa olmak üzere üç masa alternatifi bulunan Raum Yemek Odası, ekstra depolama alanı sunan seriye özel vitrin tasarımı ve konsol içinde çekmece uygulaması, vitrin içerisinde yer alan LED aydınlatmasıyla fonksiyonelliğini de gözler önüne seriyor.

 Raum TV Ünitesi

Enza Home’dan Seçkin ve Şık Bir Seri Raum

Ahşabın doğal estetiğini etkileyici bir yorumla sunan Raum TV Ünitesi şıklığı ve fonksiyonelliği buluşturuyor. Bazalı ve ayaklı olmak üzere iki farklı ölçü ve formda TV sehpası alternatiflerinin yanı sıra kitaplık, üst dolap ve vitrin gibi özel modülleriyle ihtiyaca uygun çözümler sunan Raum TV Ünitesi, altın rengi dokulu metal kulplar, bronz renk cam uygulaması, LED aydınlatma gibi incelikli detaylarıyla da dikkat çekiyor.

Raum Sehpa

Enza Home’dan Seçkin ve Şık Bir Seri Raum

Göz alıcı ve özgün bir tasarıma sahip Raum Sehpa, kusursuz tarzıyla modern dekorasyon kodlarını adeta yeniden yorumluyor. Doğal ceviz rengindeki Raum Sehpa’nın dikdörtgen ve kare olmak üzere iki farklı orta sehpa alternatifi sunuyor. Bunun yanı sıra koleksiyonu tamamlayan yan sehpa seçeneği de bulunuyor.

Raum Yatak Odası

Enza Home’dan Seçkin ve Şık Bir Seri Raum

Serinin tamamına hakim olan modern dokunuşlar ve kusursuz sadelik Raum Yatak Odası’nda da kendini gösteriyor. Doğal ceviz yüzeylerin taba rengiyle buluşmasıyla yatak odalarında, sıcak ve huzurlu bir atmosfer yaratan Raum Yatak Odası, rafine formları incelikli detaylarla zenginleşiyor. Altın rengi dokulu metal kulplar, yatay ve dikey olarak kullanılabilen bronz ayna tasarımıyla şıklığı tamamlanan Raum Yatak Odası Takımı’nın 240 cm sürgü kapaklı, 6 kapaklı akordeon ve 5 kapaklı dolap seçeneklerinin yanı sıra başlıklı bazalı karyola alternatifleri bulunuyor.