FIBRE CLINIX ile Saç Bakımınızı Kişiselleştirin, Yeni Yıla Göz Alıcı Saçlarla Girin…

0
1421
Fibre_Clinix__2_

Yeni yıla nasıl girerseniz, tüm yıl öyle geçer derler… Öyleyse siz de yeni yıla parlak, canlı ve göz alıcı saçlarla girin. Fibre Clinix’in renklendirilmiş saçlar için geliştirdiği “Parlaklık Artırıcı” seri ile Schwarzkopf Professional farkını saçlarınızda hissedin

Fibre Clinix’in sofistike çözümleri ile saç bakımınızı kişiselleştirin, saçlarınızı hiç işlem görmemiş haline geri getirin, saçlarınızdaki dönüşümü keşfedin.

Fibre Clinix‘in içinde yer alan Triple Bonding ve C21 Teknolojisi, yeni ultra konsantre booster ürünler ile birleştiğinde saç telini en doğal ve sağlıklı halindeki yapısına döndürüyor; saçın iç ve dış yapısını yenileyerek saçı 60 güne kadar koruyor* saçları 10 kata kadar güçlendiriyor** ve saçın gözenekli yapısını tamamen mühürlüyor.*** Cilt bakımından ilham alan benzersiz bir teknoloji ile geliştirilen ve kişiye özel saç bakımı devrimini yaratan Fibre Clinix’in Parlaklık Artırıcı serisi ile saçlarınız tüm yıla damga vurmaya hazır hale geliyor. Serinin renklendirilmiş saçlar için Triple Bonding & C21 Teknolojisi ile AHA içeren formülü, uzun süreli renk sonuçları için renk canlılığını artırıyor.

Salon bakımının etkisini evde de sürdürün.

Seçkin kuaför salonlarından temin edebileceğiniz Fibre Clinix serileri ile profesyonel saç bakımınızı evde de sürdürebilirsiniz.

 Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Şampuan

Tüm renklendirilmiş saç tiplerini nazikçe temizliyor ve saçı bakım uygulamasına hazırlıyor. Renk canlılığını koruyor ve uzun süreli etki sağlıyor. Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Şampuan, saçlara pürüzsüz bir doku veriyor ve parlaklık katıyor.

Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Bakım Kremi

Renklendirilmiş saçların, rengini uzun süre korumasını sağlıyor. Saçı açarak taramayı kolaylaştırıyor ve saçı iyileştiriyor. Parlaklığı ve renk canlılığını koruyan Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Bakım Kremi, aynı zamanda saç yüzeyini de pürüzsüzleştiriyor.

Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Sprey Bakım Kremi

Renk solmasını, kaymasını ve canlılık kaybını önleyen Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Sprey Bakım Kremi, saçları ısı hasarından da koruyor. Ürün, ayrıca taramayı kolaylaştırıyor ve renk canlılığını iyileştiriyor.

Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Maske

Saç yapısını güçlendiren ve saç rengini koruyan Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Maske, uzun süre kalıcı renk sonuçları için renk canlılığını da artırıyor ve saçlardaki solmayı sıfıra yaklaştırıyor. Saçlara derinlemesine bakım sağlarken parlaklık da katıyor.

Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Booster

AHA ile formüle edilmiş konsantre güçlendirici Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Booster, daha fazla canlılık ve parlaklık için renk pigmentini saçın içinde derinlemesine kilitlemeye yardımcı oluyor. Böylece renklendirilmiş saçların canlılığını artırıyor, saç gözenekliliğini tamamen sıkılaştırıyor. Saçlarda pürüzsüzlüğü, esnekliği ve parlaklığı artırıcı etki gösterirken %90’a varan renk koruma sağlıyor.

 Fibre Clinix Booster’lar ile saç bakımınızı kişiselleştirin.

Saç bakımınızı Fibre Clinix’in ultra konsantre booster ürünleri ile kişiselleştirebilir ve saçlarınızın ihtiyaçlarına yönelik bakımı sağlayarak muhteşem görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Fibre Clinix Güçlendirici Booster ile hasar görmüş ve aşırı işlem uygulanmış saçlarınızı güçlendirebilir, Fibre Clinix Nemlendirici Booster ile de kuru ve kırılgan saçlarınızı nemlendirebilirsiniz. Saçlarınıza dolgunluk katmak için ise Fibre Clinix Hacim Verici Booster’ı kullanabilirsiniz. Kalın, asi ya da kıvırcık saçları yatıştırmak ve elektriklenmeyi önlemek için de Fibre Clinix Yatıştırıcı Booster sizin yanınızda.