Getwell Nıght Burun Bandı İle Daha Rahat Nefes,Daha Kaliteli Uyku

0
157
Getwell Nıght Burun Bandı İle Daha Rahat Nefes,Daha Kaliteli Uyku

Getwell, medikal sektörde çığır açan ürünleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor! Patentli tasarımıyla Türkiye’de bir ilk olan Getwell Night Burun Bandı, daha rahat bir nefes vadediyor.

2016’dan beri en çok güvenilen medikal tüketici markalarından biri olan Getwell, alanındaki başarısını geniş ürün yelpazesi ve inovatif tasarımlarıyla gözler önüne seriyor. Getwell Night Burun Bandı üç açılı özel tasarımı sayesinde uyku sırasında, soğuk algınlığı ve alerjilere bağlı burun tıkanıklığı durumlarında daha kaliteli nefes almaya yardımcı olur.

Getwell Night Burun Bandı 

Türkiye’de bir ilk olarak, üç açılı özel tasarımıyla çift etkiye sahip Night Burun Bandı, daha kolay nefes almaya ve uyku sırasında horlamanın en aza indirilmesine yardımcı oluyor. Sekiz saate kadar etkili bantlar, gece boyunca rahat nefes almayı sağlayarak uyku kalitesini artırıyor. Getwell Night Burun Bandı, uyku sırasında tıkanıklığa bağlı olarak rahat nefes alınamadığı durumlarda, gün içerisinde hissedilen yorgunluk ve halsizlik gibi sorunların önüne geçiyor.

Kuvvetli yapışkan özelliği ve esnek yapısı sayesinde burnu yukarıya kaldırıp, hava kanallarını açarak; soğuk algınlığı ve alerjilere bağlı burun tıkanıklığının önüne geçiyor. Günlük hayatta da kolaylıkla kullanılabilen ve anında etkili burun bantları kullananların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor, bir paketin içinde sekiz adet tek kullanımlık bant çıkıyor.

Nefes ve uyku kalitenizi değiştirecek Getwell Night Burun Bandı’na Migros mağazaları ve Migros Sanal Market, Trendyol Getwell Mağazası, İstegelsin, Gratis ve CarrefourSA’dan ulaşabilirsiniz.