Günlük, Yazlık Ve Kışlık Olan Uzun Ve Kısa Elbise Modelleri

0
1154

Kadınların vazgeçilmezi elbiseler son dönemlerin de en çok tercih edilen kıyafetleri arasında. Uzun, kısa, dar, geniş farketmeksizin her kadının dolabında mutlaka bulunan elbiseler aynı zamanda kadınların kurtarıcısı

Beline taktığınız bir kemer ile anında farklı bir hava katabilir veya altına spor ayakkabı giyerek en klasik elbiseyi bile spor hale getirebilirsiniz. Mini ve uzun haricinde son trendler arasında midi elbiseler de yerini alıyor. Hatta düğünlerde bile gelinlerin tercihi düz elbiseler oluyor. Klasik elbiselerin de günlük hayatımızda yer aldığı bu dönemlerde sokak modası da değişti. Topuklu ayakkabılar yerini spor ayakkabılara ve sandaletlere, iş şıklığı ise sokak modası trendlerine yansıdı. Elbise trendleri son birkaç yılda tamamen değişti. Tişörtler elbise oldu, elbiseler salaş ve yırtmaçlı…İşte son moda elbise trendleri

Günlük Gömlek Elbiselerle Tazelenin

Son zamanların en çok beğenileni gömlek elbiselerle rahat, taze, spor ve daha birçok görünümü aynı anda elde etmek mümkün. Tam bir kurtarıcı olan bu yeni trend, altında mayo ve terlik kullanıldığında plaj modası, spor ayakkabı ve mini şort ile günlük, topuklu bir ayakkabı tercih edildiğinde ise gece gezmelerinde fark yaratıyor. Daha uzun bacaklara sahip olan kadınlar mini boyları seçerken, bacak boyu kısa olanlar için uzun boyları da yer alıyor.

Ciddi ve çekici olmanın sırrı klasik elbise modelleri

Ciddi Ve Çekici Olmanın Sırrı Klasik Elbise Modelleri 

Zarafeti ve modayı yansıtan klasik kesim elbise modelleri, çalışırken her gün ne giysem sorununu ortadan kaldırıyor. Yeni modayla birlikte spor ayakkabıyla kullanıldığında taze ve ciddi bir görünüm sunan klasik kesimler, topuklu ayakkabı ve babet seçenekleriyle kadınlar arasında en çok tercih edilen olma özelliği taşıyor.

Elbiseden vazgeçemeyenlerin tutkusu kışlık elbiseler

Elbiseden Vazgeçemeyenlerin Tutkusu Kışlık Elbiseler 

Yaz aylarında olduğu kadar, kışın da elbiseleri birçok kombinle birlikte kullanmak mümkün. Kazak görünümlü kışlık elbiseler opak bir çorap, tayt veya ince çoraplar ve çizmelerle harmanlandığında tarz görünmenin kışlık sırrı olabilir.

Özgüvenin temsili kısa elbise modelleri

Özgüvenin Temsili Kısa Elbise Modelleri 

Boyu kısa elbiseler her ne kadar zor bir kullanım, ekstra özen gerektirse de düzgün fiziğini ön plana çıkarmanın en iyi yolu! Özel bir akşam yemeğinde ya da uzun sokak yürüyüşlerinde tercih edildiğinde hem rahat hem dikkat çekici olabiliyor.