NetWork, Sonbahar Kış 2022 Kadın Koleksiyonu ile stillerde modern ve feminen kodları yeniden yorumluyor.

0
1929
NetWork Sonbahar Kış 2022

NetWork Sonbahar Kış 2022 Kadın Koleksiyonu, değişen ve yenilenen kodları, hayatın her anına eşlik etmeye hazır farklı ürün grupları ile şehirli stillerin odak noktası oluyor. Zengin doku ve minimalist çizgilerle, zarafeti günlük yaşama dahil eden kombinler, şehir yaşamına kolayca uyum sağlarken görkemli stillerde iddialı ve özgür olmanın altını çiziyor.

 NetWork kadınına her an cool ve iddialı bir görünüm sağlayan tasarımlarda; kahve, bordo, haki ve laciverte eşlik eden sarı ve yağ yeşili doğadan ilham alan kamuflaj deseni ile harmanlanıyor. Yenilenen zamansız maskülen takımlar, çok yönlü kullanım özelliklerine sahip triko parçalarla geleneksel dokuma ve iplik teknolojisini görkemli tasarımlarda birleştiriyor.

Camel ve bej tonlarının başrolde olduğu animal desenler, deri gömlekler, elbiseler ve kazaklar ile bir araya gelerek şehirli feminen ve cesur kadının özgüvenine atıfta bulunuyor. Yaşam stillerimizdeki değişimi yeni sezon koleksiyonunda iddialı bir şekilde yorumlayan NetWork Kadın Koleksiyonu, gold ışıltı ile yakaladığı modern görünümle gündüzden geceye geçişi kolaylaştırıyor. Doku ve formların beklenmedik birliktelikleri, çabasız şıklığa yeni yorumlar getiriyor. NetWork Sonbahar Kış 2022 Kadın Koleksiyonu, smart detayların vurgulandığı bütünsel bir anlatımdan ilhamını alıyor. Koleksiyondaki farklı hikayelere sahip tüm parçalar, kolayca kombilenebilen ‘ mix & match’ özelliği ile eforsuz şıklığı özgürce yakalamanıza olanak sağlıyor.  Aksesuar detayları ile zenginleşen koleksiyonda el işçiliği teknoloji ve yeni malzemeler ile buluşuyor.

NetWork Sonbahar Kış 2022 Kadın Koleksiyon, güncellediği stil kodları ve farklılaşan logo kullanımı ile yüksek tasarım gücüne modern ve iddialı bir yorum katıyor.