Ramazan sofralarını sağlıkla donatmak isteyenlere “HepsiTürkiye’den” lezzetli seçenekler…

0
292
Hepsi Türkiye

Hepsiburada’nın yerel üreticilerin yöresel ürün ve lezzetlerini tek bir çatı altında sunduğu HepsiTürkiye’den de Ramazan sofralarına sağlık katacak seçenekler dikkat çekiyor.

Özkars Peynircilik Boğatepe Kars Gravyer Peyniri:

Türkiye’de yalnızca Kars’ta üretilen gravyer peynirin en özel örneklerinden biri Boğatepe’den geliyor. Geleneksel yöntemlerle, 1250 çeşit tohumlu bitkinin yetiştiği 2300 rakımlı bölgelerde beslenen ineklerin, mayıs ayında yeşilin en bol, sütlerinin en yağlı olduğu dönemde sağılması ile üretilen Kars Gravyeri, Ramazan sofralarının da vazgeçilmezi oluyor.

Gravyer peyniri

Kınalı Eller Kadın Kooperatifi Beypazarı Pancarlı Erişte Makarnası:

Ankara’nın Beypazarı ilçesindeki Kınalı Eller Kadın Kooperatifi tarafından üretilen pancarlı erişte makarnası, bileşimindeki kepekli unun özelliği ile hem uzun süre tok tutuyor hem de lezzeti uzun süre akıllarda yer ediyor.

Eriste

Atiye Laçin Ayva Reçeli:

Yine Hepsiburada’nın kadın girişimcilerinden Atiye Laçin’in özenle ve geleneksel yöntemlerle ürettiği organik reçeller, Çanakkale Troya yöresinin en eski cins yerli tohumuna sahip, mis kokulu, mayhoş ve sulu meyvelerinin lezzetini taşıyor.

Ayva Receli

Soma Kadın Atölyesi Acılı Biber Salçası:

Katkısız ev yapımı, güneşte kurutulmuş, tamamı yerli ve organik biberlerle üretilen özel lezzetteki salça, Soma Kadın Atölyesi Kooperatifi’ndeki kadınların maharetli ellerinden, hiçbir makine değmeden, tamamen geleneksel yöntemlerle üretiliyor.

soma acıibiber salcasi

NovaVera Ayvalık Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı:

Hem yemek hem de salatalarda kullanılabilen, zedelenmeden hasat edilen zeytinlerin dakikalar içinde BRC ve ISO 22000 belgeli Nova Vera tesislerinde soğuk sıkım yapılmasıyla üretiliyor. Zeytinyağının nefis tadı ömrünüze sağlık, sofralarınıza keyif ve lezzet katıyor.

HepsiTürkiye’den ile bir tıkla ulaşılabilecek Anadolu ve Trakya’nın yüzlerce Coğrafi İşaretli, bölgesel hazine değerindeki lezzetleri, Hepsiburada kalitesi, hızı ve güveniyle Ramazan sofralarınızı unutulmaz kılmayı hedefliyor.

zeytin yagi