Ng Enjoy Ve Ng Sapanca’dan Eylül’e Özel Kampanyalar

0
360
NG ENJOY VE NG SAPANCA’DAN EYLÜL’E ÖZEL KAMPANYALAR

Doğanın içindeki konumuyla ayrıcalıklı tatil keyfi sunan NG SAPANCA ve NG ENJOY, yeşillikler içinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini Eylül ayında da çok özel fırsatlarla karşılıyor.

Kampanyalar dahilinde NG ENJOY’da 12 farklı burca özel olarak hazırlanan 12 farklı masaj, Eylül ayı boyunca misafirlere benzersiz bir deneyim yaşatacak!   

 İstanbul’a komşu konumu, yeşillikler içindeki ortamı ve usta şeflerin ellerinden çıkan gurme lezzetleriyle ayrıcalıklı tatilin adresi NG SAPANCA ve NG ENJOY, Eylül ayı kampanyalarıyla konuklarına çok özel seçenekler sunuyor.

NG ENJOY’DA BURÇLARA ÖZEL AROMATİK MASAJ 

NG ENJOY, Eylül ayında 12 farklı burca özel olarak hazırladığı 12 farklı aromatik masajı ile konuklarına ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor. Burçlara özel aromatik yağlarla gerçekleştirilen orta sertlikteki masaj hafta içi günlerde yüzde 10 indirim fırsatıyla sunulacak. NG ENJOY’un Eylül ayındaki lezzet sürprizi ise Safran Restoran’ın menüsünde yer alan ve konuklara Asya esintileri sunan Dashi Soslu Dana Bonfile…

NG SAPANCA’DA MEVSİMSEL CİLT BAKIMI İLE YENİLENİN


Aliva Spa’da farklı spa kültürlerine ait masaj terapileri ile yenilenme imkanı sunan NG SAPANCA, Eylül ayına özel olarak “Mevsimsel Cilt Bakımı”nı uygulamaları arasına ekledi. Eylül ayı boyunca hafta içi günlerde yüzde 20 indirim fırsatı ile uygulanan bakım, gençleşmiş hissetmek ve soğuk günlere ön hazırlık yapmak isteyen konukları bekliyor.

Restoranları ve lezzet noktalarıyla misafirlerine farklı seçenekler sunan NG Sapanca’nın Eylül ayına özel bir diğer sürprizi ise geniş bahçe içindeki otantik taş binada misafirlerini ağırlayan Farina’nın özel lezzeti. Farina Restoran’ın Eylül ayına özel olarak menüsüne eklediği Antrikot Izgara, misafirlere unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatacak.

Taze üzümlerle hazırlanan serinletici tat Grape Mojito da Eylül ayı boyunca NG SAPANCA Ve NG ENJOY’da konukları bekliyor.