Katerina Ekşioğlu’nun “2022 Yaz Koleksiyonu” Mevsimin Enerjisini Kadınlarla Buluşturdu

0
194
KATERİNA EKŞİOĞLU’NU

Moda dünyasının başarılı markalarından olan Katerina Ekşioğlu, “2022 Yaz Koleksiyonu” ile doğanın enerjisini kadınların rengârenk ruhuyla buluştururken, kumaş tercihleriyle de farkını bir kez daha ortaya koydu.

Şıklığı, rahatlıkla buluşturan moda markası Katerina Ekşioğlu, “2022 Yaz Koleksiyonu”nu, mevsimin insanlara kattığı canlılıktan ve doğanın enerjisinden aldığı ilhamla hazırlarken, renkli ve özgün karaktere sahip kadınlara hitap eden koleksiyon moda tutkunlarının beklentisini karşıladı. Trendleri yansıtan doğru renkler ile doğru çizgileri buluşturan yaz koleksiyonu, tercih edilen şifon ve doğal kumaşlarla da kadınların güçlü, dinamik ve naif yanlarını belirginleştirdi.

Koleksiyonda Kullanılan Parlak Tonlar Çok Sevildi 

“2022 Yaz Koleksiyonu” kadınların içindeki enerjiyi açığa çıkarma hedefini; beyaz rengin hakimiyetinde oluşturulan tasarımların yanı sıra fuşya, sarı, mavi, yeşil, lila gibi parlak ve pozitif renklerin kullanıldığı giysilerle gerçekleştirdi. Yaz koleksiyonunda; naiflik ve sadelikten vazgeçemeyenlerin seçimi bir kez daha beyaz tonlardan yana olurken; mevsimin hareketli yapısını yansıtan parlak tonlar çok fazla ilgi gördü.

Mavi saten blazer ceketler, farklı renk seçenekleriyle bol paça pantolonlar, değişik parçalarla kullanılabilecek büstiyerler, rahat etekler ve her ortama uygun elbiseler “2022 Yaz Koleksiyonu”nda moda tutkunlarını renkleriyle kuşattı.

“2022 Yaz Koleksiyonu” Zamansız Bir Stil Yarattı

Koleksiyonda kullanılan kumaşların, kadınların vücudunda bıraktığı hafiflik hissine, renklerin cazibesi eşlik ederken; “2022 Yaz Koleksiyonu” modaseverlere zarif bir yaz armağan etti. Katerina Ekşioğlu, zamansız bir stil yaratan yaz koleksiyonunda kalite ve özgünlüğü bir arada sundu. Her anı özel kılan çizgileriyle Katerina Ekşioğlu’nun yaz koleksiyonundaki zamanı aşan tasarımlar ve ince işçilikle dokunan parçalar, sonbahara girilen bu dönemde de yoğun bir talep görmeye devam ediyor.