The SPA At Mandarin Oriental, Bodrum World SPA Awards Tarafından Avrupa’nın Ve Türkiye’nin En İyi Otel SPA’sı Ödülüne Layık Görüldü

0
231
The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum

Bodrum Yarımadası’nın en kapsamlı sağlık, bakım ve güzellik uygulamaları seçkisini sunan The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın en prestijli spa ödül platformlarından biri olan World SPA Awards’da 

“Avrupa’nın ve Türkiye’nin En İyi Otel SPA’sı” ödülünü kazandı

 The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum; toplam on iki terapi odası, üç güzellik bakım odası, Ege Denizi manzaralı açık hava kabinleri, özel odalı lüks hamamları, saunaları, buhar odaları, kapalı ve açık yüzme havuzlarıyla ayrıcalıklı bir SPA deneyiminin tek adresi olmaya devam ediyor.

Global çapta birçok prestijli ödüle layık görülen ve sağlık, bakım ve güzellik uygulamalarını lüks dokunuşlar eşliğinde sunan Mandarin Oriental, Bodrum bu defa global ödül platformu World SPA Awards tarafından “Avrupa’nın ve Türkiye’nin En İyi Otel SPA’sı” ödülünü almaya hak kazandı.

World SPA Awards’da “Avrupa’nın ve Türkiye’nin En İyi Otel SPA’sı” ödülünü almaktan dolayı gururlu olduğunu belirten Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Ersev Demiröz “Her sezon olduğu gibi 2022 yaz sezonunu da misafirlerimizin kalplerine dokunarak uğurlamak üzereyiz. The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’un kişiye özel bakımları, lüks ambiyansı ve deneyimli ekibimizle tüm yaz boyunca misafirlerimize eşsiz bir hizmet sunduk. Keyifle geçen bir sezonu böylesine değerli bir ödül ile kapatmak paha biçilemez. Bu ödül iyi yaşam tutkunlarının vazgeçilmez adresi olduğumuzun en güzel tescili oldu. Mandarin Oriental, Bodrum olarak Avrupa kategorisinde Türkiye’yi temsilen bu ödüle layık görülen tek otel olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.  Ödülü almamızda emeği geçen her zaman özveri ve samimiyetle çalışan tüm ekibime ve bu ödülle bizi takdir eden değerli misafirlerimize teşekkür ederim.” dedi.