Leydi Diana’dan 5 Moda Trendi

0
2348
Leydi Diana

LEYDİ DİANA’DAN 5 MODA TRENDİ

Leydi Diana‘nın efsanevi imajı asla kalplerimizden ve aklımızdan silinmeyecek. Trajik bir şekilde sona eren bu prenses hikayesi unutulmayacak.

Diana, ayrıca bir prenses olmanın aslında ne kadar zor, bağlayıcı ve kısıtlayıcı olduğunu, çocuklar fedakarlıklara değer olsa da, yaşam gerçekten dayanılmaz hale geldiğinde, sevgi etnik köken ve dinden bağımsız olarak tüm biçimlerde ortaya çıktığında, her ne pahasına olursa olsun, kendi mutluluğunu aramanın gerekliliğini gösterdi.

Cesur ve yenilikçi bir moda ikonuydu

Lady Diana, klasik güzellik için standartlarına uyan, bugünkü Buckingham sakinlerinin aksine, oldukça cesur ve yenilikçi bir moda ikonuydu. Öyle ki, 90’lı yılların en çarpıcı moda trendlerinden bazılarını oluşturmayı başardı.

Kısa saç

Prenseslerin, yumuşak dalgaları omuzlara düşen, uzun saçları vardır. Ama bu prensesin öyle değildi. Lady Diana’nın kısa saçları onun markası oldu. Ve bir kadının hem feminen hem erkeksi saç stillerine sahip olabileceğini kanıtladı.

 

Mavi eyeliner

Parlak, cesur ve beklenmedik. Makyaj sanatçıları mavi gözleri şeftali tonlarıyla vurgulardı; ancak Lady Diana, daha da çekici görünmesi için mavi eyeliner kullandı.

Saç aksesuarları

Protokolün takılarıyla görülmesi zorunlu olan Lady Di, klasik taçları gerçek bir moda aksesuarı haline getirdi.

Cildin doğal parıltısı

Güzel kadın, güzel teni olan kadındır. Bakımlı, nemi yeterli ve doğal bir tene sahip olduğunuzda çok fazla makyaj yapmaya ihtiyaç yoktur.

Muz topuzu

90’ların saç stilleri konuşulduğunda, ilk akla gelen muz topuzu olacaktır. Ve Leydi Diana bu trendin ilham kaynağıydı.