Marshall, 2023 Yılının Rengi Seçilen“Başak Esintisi”Ni Şık Bir Davetle Tanıttı

0
196
Marshall, 2023 yılının rengi seçilen “Başak Esintisi”ni şık bir davetle tanıttı

Doğadan ilham alan pozitif, parlak bir ton olan “Başak Esintisi”nin tanıtımı için yapılan etkinlik Arnavutköy Galeri Selvin’de düzenlendi 

 “Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall, 2023 yılının rengi “Başak Esintisi”ni, Marshall Pazarlama Direktörü Pınar Adabağ ve Özlem Güsar ev sahipliğinde Selvin Gafuroğlu’na ait Arnavutköy’deki Galeri Selvin’de düzenlediği bir davetle tanıttı. Mekanın 4 duvarı etkinlik için yılın rengi ve tamamlayıcı paletleriyle boyandı ve ilham verici şekilde dekore edildi. Davete, Simay Bülbül, Özlem Süer, Dilara Koçak, Pınar Hotiç, Aslı Cüreklibatur, Aslı Tezcan, Banu Bora, Meral Yazıcı, Gülce-Sinan Taviloğlu,   Begüm Özer, Feza Koca, Füsun Kuran, Neslihan Işık, Zeynep Üstünel, Zehra Öney, Rüya Büyüktetik gibi tanınmış isimler katıldı.

Marshall’ın global şirketi AkzoNobel’in tasarımcı ekibi tarafından belirlenen 2023 yılının rengi “Başak Esintisi” ve bu renge uyumlu olarak geliştirilen renk paletlerinin katılımcılarla paylaşıldığı davette konuşan Marshall Pazarlama Direktörü Pınar Adabağ, şunları söyledi. “Renk uzmanları ile uluslararası tasarım profesyonellerinden oluşan bir ekip tarafından yapılan kapsamlı küresel trend araştırması, insanların doğa ile bağlantı kurma istediğini ortaya koydu. Küresel gündemin ilk sırasında doğal dünyanın yer aldığı ve doğanın kendisinin dönüştürücü gücünden yola çıkılarak belirlenen Başak Esintisi doğa ile bir bağ sunan parlak bir doğal ton. Bu rengin çevresinde oluşturulan ve Orman, Doğa, Ekin ve Deniz Paleti olarak isimlendirilen dört paletinin her biri ise doğanın ilham verdiği farklı bir hikaye anlatıyor.   Tüketiciler kendilerini ifade etmeye ve mekânlarını dönüştürme arayışında ve renk uzmanları olarak biz onlara renk seçimlerinde ilham vermeyi hedefliyoruz.”

AkzoNobel Estetik Merkezi, Başak Esintisi renginin diğer renk ve tonlarla kombinasyonunu da çalıştı ve doğadan ilham alan ve Orman, Doğa, Ekin ve Deniz olarak isimlendirilen dört dekoratif renk paleti de tasarladı.

Yılın Rengi-2023 hakkında daha fazla bilgi için www.marshallboya.com sayfasını ziyaret edebilir ve sosyal medyada #CF23 etiketini takip edebilirsiniz.