Mevsim Geçişlerinde Cildinizin Yol Arkadaşı La Mer

0
649
cildinizin yol arkadasi La Mer

La Mer, denizin iyileştirici gücünden aldığı mirasla bahar aylarında da cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayarak sağlıklı, doğal ve canlı bir görünüm kazandırıyor. 

La Mer, denizden gelen ilhamla bahar bakımınızda da yanınızda. La Mer’in yaratıcısı Dr. Max Huber’in geliştirdiği ve gücünü deniz yosunlarından alan MUCİZE İKSİR™’in etkisiyle ve doğal içeriklerle cildinize mucizevi bir dokunuş sunarak nem dengenizi ve sağlıklı görünümünüzü korumayı destekliyor.

La Mer’in ikonik nemlendiricisi Crème de la Mer, cildin doğal ışıltısını cilt bariyerini yenileyerek ortaya çıkarıyor. Bu ultra zengin içeriklerden oluşan iyileştirici krem, La Mer’in yaratıcısı Dr. Max Huber’in geliştirdiği ve gücünü deniz yosunlarından alan MUCİZE İKSİR™’in etkisiyle cildinize mucizevi bir dokunuş sunuyor ve cilt bariyerini yenileyerek doğal, canlı bir parlaklık ve derinlemesine nemlendirme sağlıyor.

Hücre yenileyici özelliği ile ikonik Crème de la Mer ihtiyacınız olan günlük koruma ve onarımı sağlarken cildi sıkılaştırıyor, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü gözle görülür şekilde azaltıyor ve böylelikle daha genç bir cilt görünümü kazanmanıza yardımcı oluyor. Lüks ve zengin içerikli Crème de la Mer, cildi derin nemlendirme ile buluşturarak her dokunuşta yüzünüze doğal ve sağlıklı bir ışıltı katıyor.

The Treatment Lotion, “MUCİZE İKSİR™” ve deniz kaynaklı fermentlerden oluşan hassas formülü ile cildi anında derinlemesine iyileştiriyor ve neme doyuruyor. Pürüzsüz, yatışmış, parlak, sağlıklı görünen bir cilt ortaya çıkarmak için çizgilerin, gözeneklerin ve kusurların görünümünü azaltarak cildi yeniliyor. Cildin, bakım rutini için hazırlanmış ve makyaj uygulaması için mükemmel bir hale gelmiş olmasını sağlıyor.

Güçlü peptitler ile geliştirilmiş formülü, genç cildin işlevlerini geri kazanmaya ve hızlandırmaya yardımcı oluyor. İyileştirme tedavisinin bu güçlü ilk adımı, tahriş olmuş cildi sakinleştiriyor, koruyor ve dengeliyor. En hassas ciltler için bile sağlıklı bir parlaklık, genç ve esnek bir görünüm kazandırmak için cildin doğal yenilenme sürecini derinden uyarıyor. Sürekli nemlendirme ile cilt daha temiz, daha sağlıklı ve daha güçlü hale geliyor, dehidrasyondan kaynaklanabilecek gözle görülür hasara karşı korunuyor.

Derinlemesine bakım sağlamak için La Mer’in efsanevi Mucize İksir™’i ile aşılanmış The Lip Polish dudakları iyileştirip rahatlatırken, şeker ve deniz yosunu lifleri ise yumuşak ve pürüzsüz dudaklarda oluşan pul pul dökülmeleri gideriyor ve dudak dokusunu yeniliyor. Hafifçe masaj yapıldığında, zengin dokusuyla dudaklarda kusursuz bir şekilde eriyor. Rahatlamış bir his bırakan bu duyusal bakım, dudakları pürüzsüz bir yapıya ve canlı bir dudak rengine kavuşturuyor.