Mini Kampüs Çocuk Atölyeleri M1 Konya Avm’de

0
151
MİNİ KAMPÜS ÇOCUK ATÖLYELERİ M1 KONYA AVM’DE

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, çocuklar için ara tatilde öğretici ve eğlenceli bir atölye programı hazırladı. Sevimli miniklerin tatillerini renklendirmek için harekete geçen M1Konya AVM; 12 Kasım’da başlayan atölye programlarını 21 Kasım’a kadar sürdürecek. M1Konya AVM’de her gün, mini kampüs çocuk atölyeleri saat 14.00 ile 18:00 arasında beş seans olarak düzenlenecek.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, ara tatilde miniklere eğlenceli ve öğretici vakit geçirtecek atölye programlarını hayata geçirdi.

12 Kasım’da başlayan atölye programlarını 21 Kasım’a kadar her gün sürdürecek olan M1Konya AVM’de atölyeler saat 14.00 ile 18:00 arasında beş seans olarak düzenlenecek. “Çocuklar Bu Kampüste Büyük Eğlence Var Gelsenize” sloganı ile hayata geçirilen atölye programlarına 4-12 yaş arası her çocuk ücretsiz olarak katılabilecek.

Konforlu, güvenli ve eğlenceli alışverişin adresi…

Birbirinden keyifli etkinlikleri çocuklarla buluşturan M1 Konya AVM, aynı zamada güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi de sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1 Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacp.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.