Salomon’un Her Koşula Uygun Ayakkabıları Babalar Günü Hediyesi Olacak

0
926
outdoorsalomonsalomon-amphib-bold-erkek-1

Doğayı geniş bir oyun alanı olarak görenlere her daim yenilikçi çözümler sunan Salomon, Babalar Günü için de çok özel hediye önerileri belirledi

Salomon’un üstün teknolojik özelliklere sahip AMPHIB BOLD ve OUTline model ayakkabıları, her koşula uygun yapılarıyla babalar için her adımda şıklık, rahatlık ve güven sağlayacak hediyeler olarak göze çarpıyor.

Koşu ve yürüyüş ayakkabılarının lider markalarından Salomon; sportif bir yaşam sürerken, rahatlık ve şıklığını da göz ardı etmeyenler babalar için bu yılın en ideal Babalar Günü hediyelerini belirledi. Babalar, Salomon’un her koşula uygun üstün teknolojik donanımlara sahip AMPHIB BOLD ve OUTline model ayakkabıları sayesinde ister günlük hayatlarında, isterlerse de sportif aktivitelerinde hem şıklık hem de rahatlığı bir arada elde edebilecekler.

outdoorsalomonsalomon-amphib-bold-erkek-1 outdoorsalomonsalomon-amphib-bold-erkek-1

AMPHIB BOLD’la her yerde konfor

Nefes alabilen ve çabuk ayarlanabilen bir ayakkabı olan AMPHIB BOLD, suda yürüyüş veya performans sırasında rahatlıkla giyilebiliyor. Süper nefes alabilen filesi sayesinde çok çabuk kuruyabilen AMPHIB BOLD, sıcak havalarda ayakların sürekli nefes almasını da sağlıyor.

Katlanabilen topuğu, ayakkabıyı tek bir hamlede sandalete dönüştürürken, hızlı bağlama özelliği kolay giyilebilmesine ve ayağı tamamen kavramasına da yardımcı oluyor.

outdoorsalomonsalomon-amphib-bold-erkek-1 outdoorsalomonsalomon-amphib-bold-erkek-1

 

 

 

Koşu ayakkabısının rahatlığı, yürüyüş ayakkabısının koruyuculuğu

İnce ve atletik bir tarzı olan OUTline ise koşu özellikleri eklenerek üretilmiş çok hafif ve çevik bir ayakkabı olarak göze çarpıyor. 300 gramlık ağırlığı ve esnek yapısıyla bir koşu ayakkabısı kadar rahat olan bu ürün; koruyucu dış katmanı, nefes alabilen filesi, 5 mm derinlikteki dış tabanıyla doğa yürüyüşlerinde de güvenle kullanılabiliyor.