Tatilsepeti’nden Kurban Bayramı Rotası

0
918
Tatilsepeti’nden Kurban Bayramı Rotası

Tatil planları, yeni normalleşme süreci ile yavaş yavaş eski ivmesini kazanmaya başlamış durumda. Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, Kurban Bayramında güvenle tatil yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor

Akdeniz’den Ege’ye, Ege’den Karadeniz’e, Karadeniz’den dünyanın en güzel şehirlerine kadar uzanan rotalar çizen Tatilsepeti, misafirlerine oldukça ekonomik ve avantajlı tatil imkanı sunuyor.

Ramazan Bayramı, tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin gölgesinde geçse de, Kurban Bayramında tatile çıkmak isteyenlerin en büyük önceliği hijyen. Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, bayram tatilinde güvenle konaklamak isteyen misafirleri için https://www.tatilsepeti.com/saglikli-turizm-sertifikali-oteller ve https://www.tatilsepeti.com/koronavirus-onlemi-olan-oteller linkinde yer alan otelleri sıralıyor.

Tatilsepeti’nden Kurban Bayramı Rotası

Birbirinden özel seçenekleri ile Kurban Bayramı tatilinizi keyifli, heyecanlı ve bol aktivite ile geçirebilmeniz adına alternatif önerileri bulunan Tatilsepeti, https://www.tatilsepeti.com/kurban-bayrami-otelleri linkinde, mavi ile yeşilin birleştiği eşsiz konumlardan tatil önerileri sunuyor.

Her şey dahil konsept tercih ediliyor

Bodrum, Kuşadası, Çeşme, Marmaris, Fethiye, Alanya, Kemer, Belek ve Side en çok tercih edilen bayram destinasyonları olarak sıralanırken, denize sıfır konumlu, her şey dahil konseptli tatil köyü ve resort oteller de en çok tercih edilen seçenekler olarak yer alıyor.

Tatilsepeti’nden “Varınca Para” kampanyası

Tatil tercihlerinde misafirlerine ödeme kolaylığı sunan Tatilsepeti, “Varınca Para” kampanyasıyla 18 aya varan taksit imkanı sağlayarak misafirlerine, ödemeleri de tatille beraber başlatma seçeneği sunuyor.

Tatilsepeti’nden Kurban Bayramı Rotası

Yalnızca online yapılan rezervasyonlarda geçerli Varınca Para kampanyası, sadece kredi kartı ile yapılan rezervasyonlarda geçerli olup rezervasyonlarınız ile alakalı tüm ödeme süreçleri Tatilsepeti tarafından gerçekleştirilir. Kart bilgilerinin rezervasyon esnasında yalnızca Masterpass aracılığıyla doğrulama yapmak adına gerekliği olduğu kampanyada, tahsilat otele giriş gününde otomatik olarak yapılacaktır. Kampanya hakkında detaylı bilgiye https://www.tatilsepeti.com/kampanya/varinca-para#campaignConditions linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, kötü günleri geride bırakarak tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.