Yemekhanelerde Yaşanan Problemlere ve İsrafa ÜniYemekhane ile Son

0
1177
kantin yemekhane

ÜniYemekhane uygulaması üniversitelerin yemekhanelerinde kullanılan karmaşık sistemleri ortadan kaldırarak ucuz ve programlanabilir bir rezervasyon yönetim sistemi sunuyor

Öğrenci ve personeller için oluşturulmuş kullanışlı ara yüzü ile her kesime hitap eden kolay ve kullanışlı mobil/web platformu ÜniYemekhane ile üniversitelerde bulunan her bireyin kendine özel ekranı ile tüm yemek yeme ve rezerve etme süreçlerini tek bir platformdan yönetme imkanı var. Son kullanıcı ve birimler için ayrı ekranlar sunan uygulamanın diğer platformlardan farklı olarak üç temel özelliği bulunuyor

  • Son Kullanıcı Platformu – ÜniYemekhane son kullanıcıya direkt hitap eder. Kullanıcılar hesapları üzerinden rezervasyon, bakiye yönetimi vb. işlemleri yapabilirler.
  • Yüksek Güvenlik – ÜniYemekhane sistem yönetim paneli ile kolay ve güvenilir bir yönetim sağlar. Aynı zamanda karekod sistemi ile yüksek güvenlikli bir işleyiş sunar.
  • Veri Gizliliği – ÜniYemekhane geliştirilirken hiçbir şekilde dış bir kaynağa bağlı çalışmaz. Böylece üniversiteler için veri gizliliği ön planda tutulur.

Yemekhanelerde oluşan sırayı ve yemek israfını engelleyen ÜniYemekhane App nasıl çalışır hangi özellikleri barındırır? Mobil uyumlu,hızlı ve güvenli mobil rezervasyon ile her gün için ayrı öğüne rezervasyon oluşturabilir rezervasyonunuzu değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Kolay bakiye yönetimi: ÜniYemekhane mobil uygulamasından istediğiniz an bakiye yükleme işlemini online ödeme veya havale/eft sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı tiplerine göre (öğrenci, akademik personel, g sicil no lu vb.) fiyatlandırma yapılabilir ve total fiyat politikası belirlenebilir. Aynı zamanda kullanıcı bazlı bakiye artırımı veya düşürümü yapılabilir.

Kullanıcı dostu ara yüz: ÜniYemekhane ile bakiye rezervasyon, iptal, menü görüntüleme, gibi işlemleri tek menüden yönetebilirsiniz

Menü ve yemek yönetimi: Yönetim panelinden kategori, yemek ve öğün sistemine göre tarihli menü girişi sağlanabilir. Her yemek istenildiği gibi eklenip çıkarılabilir. Salon yönetim sistemi ile her salon için ayrı menü girilebilir.

Raporlama: Panel üzerinden anlık rezervasyon adedi, toplam satış, kullanılan ve kullanılmayan, iptal edilen rezervasyonlar takip edilebilir ve haftalık, aylık, yıllık excel raporu alınabilir. https://www.youtube.com/watch?v=1zyb5UVOvkY&feature=youtu.be

 
ÜniYemekhane
ÜniYemekhane
ÜniYemekhane
ÜniYemekhane
ÜniYemekhane