Yeni LG InstaView Buzdolabı Türkiye’de Satışa Çıktı

0
263
Yeni LG instaviev

2022 serisi LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı.

Yüzde 23 oranında genişleyen cam paneli ile iki tıkla daha fazla iç alanın görülmesini sağlayan Yeni LG InstaView Door-in-Door’un gıdaları taze tutması, kullanım kolaylığı, şık tasarımı, enerji tasarruflu olması ve LG ThinQ ile uzaktan yönetilebilmesi başlıca özellikleri arasında yer alıyor. 

Üstelik LG, Ramazan ayına özel olarak düzenlediği kampanya ile, LG InstaView Buzdolabı modellerinde 3.000 TL’ye varan indirim sunuyor. Ayrıca, seçili buzdolabı modellerinde 500 TL’lik Migros hediye çeki armağan ediliyor.

LG Electronics’in (LG), ikonik buzdolabı InstaView Door-in-Door’un yeni modelini Türkiye pazarına sundu. Tüm dünyada tüketicilerin en beğendiği buzdolapları arasında başı çeken LG InstaView Door-in-Door, teknolojik özelliklerinin yanı sıra, tasarımıyla da tüm dikkatleri üzerine topluyor. Üstelik Yeni LG InstaView Door-in-Door, iki kez tıklandığında aydınlanan cam panelinin yüzde 23 oranında genişletilmesi ile şimdi, kullanıcıların kapağı açmadan buzdolabının daha fazla iç alanını görebilmesini sağlıyor. Böylelikle, buzdolabının kapağı her açıldığında yaşanan ısı kaybının, dolayısıyla da enerji kaybının önüne geçilmiş oluyor. Ayrıca, bu sayede LG InstaView Buzdolabının içerisindeki meyve ve sebzeler tazeliğini uzun süre korumuş oluyor.

Tazelik Ön Planda

Sıcaklık dalgalanmalarını azaltarak sebze ve meyvelerin dalından koparıldığı andaki tazeliğinin 7 güne kadar korunabilmesini sağlayan Linear Cooling, kapının yan tarafında bulunan hava kanalları aracılığı ile daha hızlı ve eşit soğutma sağlayarak gıdaların tazeliğini korumasına katkı sağlayan Door Cooling ve ekstra tazelik sağlayan Fresh Balancer, Yeni InstaView Door-in-Door’un en önemli özellikleri arasında gösteriliyor.

Hem Kullanıcı Hem Bütçe Dostu

Kullanıcı rahatlığının yanı sıra, sofistike bir görünüm de sunan Yeni LG InstaView Door-in-Door, paslanmaz çelik tasarımı, siyah çerçeveleri ile mutfaktaki tüm cihaz ve mobilyalara uyum sağlıyor. Yeni LG InstaView Door-in-Door, her mutfağa uyacak ölçülerine rağmen geniş iç hacmi, dolap içi dizaynının sağladığı kullanım kolaylığı ve yüzde 32 daha az enerji harcaması ile de gönülleri fethediyor. Ayrıca, Yeni LG InstaView Door-in-Door, LG ThinQ ile uzaktan da yönetilebiliyor.

Ramazana Özel Buzdolabı Kampanyası

Yeni LG InstaView Door-in-Door ile dikkatleri üzerine toplayan LG, Ramazan ayına özel kampanya ile tüketicilere hem indirim sunuyor hem de buzdolaplarını Migros alışveriş çeki ile doldurmalarına imkan tanıyor. 30 Nisan 2022 tarihine kadar, LG Brandshop, MediaMarkt ve Teknosa satış noktaları ile, bu kanallara ait online satış noktalarında geçerli olan kampanya kapsamında, LG InstaView Buzdolabı modellerinden alanlara 3.000 TL’ye varan indirim uygulanılıyor. Ayrıca, seçili buzdolabı modellerinden alanlara 500 TL değerinde Migros Hediye çeki sunuluyor.