Altınyıldız Classics İle Gün Boyu Süren Yeni Yıl Şıklığı

0
180
Altınyıldız Classics ile gün boyu süren yeni yıl şıklığı

Yılın en ışıltılı günü yaklaşırken Altınyıldız Classics, yeni yıla stil sahibi girmek isteyenlere ve fark yaratacak bir hediye alternatifi düşünenlere koleksiyonundan çok özel parçalar sunuyor.

Erkek modasının öncü markası Altınyıldız Classics, yılbaşına çok az bir zaman kala, eğlenceli ev davetlerinden ofis kutlamalarına ve çeşitli mekanlardaki şaşalı partilere, her anı özel kılacak parçalarıyla yeni yılı kutluyor. Marka yılbaşını klasik ve spor parçalarla rahatlıkla kombinlenebilen, aynı zamanda gün boyu hem şık hem de konforlu kalmayı sağlayan zamansız ve şık tasarımlarıyla geçirmeye davet ediyor. Her anın kurtarıcısı olacak ve yepyeni bir seneyi sıcacık karşılayacak bu parçalar yeni yılda ofisten partiye geçişi kolaylaştırırken, aynı zamanda sevdiklerine hediye almak isteyenler için de farklı bir alternatif oluşturuyor.

Balıkçı yaka yeşil, krem ve hardal renklerinde kazaklar sade ve koyu tonlarda bir ceket ve bir jean ile sportif şıklığı sunarken aynı zamanda sıcacık bir yılbaşı ve sıcacık hediye alternatifleri vadediyor. Marka, retro tasarımlı polo yaka çizgili kazaklar, her anı şık kılan siyah ceket, koyu renk pantolonlar, koyu lacivert jean, dynamic ürün grubundan mavi ve siyah renk alternatifli puffer montlar, şık sweatshirtler, yarım fermuarlı kazaklar, etnik desenli tarz hırkalar ile şehirli erkeklere kentin yoğun temposuna uygun modern bir şıklık sunuyor.

Altınyıldız Classics’in sıcacık bir kışı ve renkli bir yılbaşını müjdeleyen tasarımları Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları ve www.altinyildizclassics.com adresinde.