Bayramda İstanbul’un Eğlenceli Adresi ‘Museum Of Selfies’

0
965
_Museum_of__Selfie_Pink_Bathroom_1

Bayramda İstanbul’un tadını çıkaralım diyenlerdenseniz Trump AVM’deki Museum of Selfies’i gezi rotanıza ekleyebilirsiniz. Birbirinden renkli ve eğlenceli özel fotoğraf çekim alanlarının bulunduğu selfie müzesinde hem keyifli vakit geçirir hem de bu anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bayram tatili başlıyor. Kimi programını çoktan yaptı, kimi İstanbul’da gezi programı oluşturdu. İstanbul’da kalanlar için Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan dünyaca ünlü selfie müzesi Museum of Selfies, keyifli bir rota olabilir. Museum of Selfies, özel tasarlanmış eğlenceli fotoğraf temalarıyla bayram tatiline renk katabilir.

Museum of Selfies, herkesin bilip içinde olmak istediği dünyaca ünlü temaları ve eserleri fotoğraf çekimleri için ziyaretçilerinin ayağına getiriyor ve onlara en çok like alacak selfie’lerini çekme fırsatı sunuyor.

Benzersiz bir müze deneyimi!

Museum of Selfies’de ziyaretçiler; ikonik fotoğraf alanlarında sosyal medya hesaplarında büyük ilgi görecek havalı selfie’ler çekiyor. “Sadece hayalini kurabildiğiniz mekanlarda akıllara durgunluk veren fotoğraflarınızı çekin” mottosuyla yola çıkan Museum of Selfies’e gelenler dünyaya tersinden bakıyor, altın banyosunda keyif yapıyor, emoji havuzunda yüzüyor, Game of Thrones tahtında oturuyor ya da Leonardo da Vinci’nin en bilinen eserlerinden Mona Lisa’nın önünde selfie çektiriyor. Michelangelo’nun üç yılda tamamladığı ünlü Davut Heykeli’ni devirip hiçbir şey olmamış gibi önünde selfie çektirme hakkı ise yine sadece MOS ziyaretçileri için mümkün…

Pazartesi hariç bayram süresince açık…

Museum of Selfies, bayramın ilk günü olan Pazartesi hariç bayram süresince 12.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet verecek. Giriş biletleri ise MOS gişelerinde satışa sunuluyor. Çocuklar ve yetişkinler için farklı fiyatlandırmanın yapıldığı müzeye girişte ayrıca toplu alımlar için indirim uygulanıyor.