Deborah Milano ile Makyajlarda İtalyan Esintisi!

0
3053

Deborah Milano ile Makyajlarda İtalyan Esintisi

Türkiye’de sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de satışa sunulan Deborah Milano, yeni Italian Flair Koleksiyonu ile makyaj trendlerini yeniden belirliyor.

İtalyan kozmetik devi Deborah Milano, yeni koleksiyonu Italian Flair ile sonbaharı renklendirecek birbirinden özel ürünlerini makyaj severlerle buluşturuyor. Seride yer alan Yüz Paleti, Far Paleti ve Il Rossetto ruj çeşitleri, aynı zamanda koleksiyonun ismi olan Italian Flair gibi zarafet saçıyor.

Italian Flair Yüz Paletinde Üç Ürün Bir Arada

Aydınlatıcı, allık ve bronzer’dan oluşan Italian Flair Yüz Paleti, mükemmel bir cilt makyajı için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir palette sunuyor. Italian Flair Yüz Paleti profesyonel bir şekilde yüzünüzü kontürlemenize yardımcı olurken içerisindeki allık ve aydınlatıcı ile canlı ve parlak bir görünüm sağlıyor.

Göz Makyajında Yeni Trendleri Siz Belirleyin

Italian Flair koleksiyonun iki yeni far paleti sıradan bir günü dahi özel bir güne dönüştürüyor. Sofistike bir görünüm için mat veya ışıltılı bitişler sunan far paletleri doğal ve sade renklerden dramatik renklere kadar birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Size de istediğiniz renkleri seçerek göz makyajınızda kendi trendinizi yaratmak kalıyor.

Watsons Deborah Flair Collection Rossetto Lipstick

İkonik Il Rossetto Rujlar Italian Flair’in Göz Alıcı Tasarımıyla Buluşuyor

Deborah Milano’nun en popüler ve ikonik rujları arasında yer alan Il RossettoItalian Flair koleksiyonuna özel tasarımıyla 3 farklı renk çeşidi sunuyor. Kremsi formülü ve içeriğindeki A, C, E vitaminleri ile dudaklarınızı kurutmadan uzun süre kalıcı, canlı bir görünüm kazandırıyor.