Gaggenau’nun Tam Otomatik Espresso Makineleri İle Evde Profesyonel Kahve Keyfi

0
1165
Gaggenau’nun Tam Otomatik Espresso Makineleri İle Evde Profesyonel Kahve Keyfi

Lüks ev aletleri markası Gaggenau, tam otomatik espresso makineleri ile evlerde mükemmel kahveyi hazırlama imkanı sunuyor

Serinin yeni aydınlatma sistemi mutfaklara eşsiz bir estetik katarken sabit su giriş ve çıkış bağlantısı ile kahveler zahmetsizce hazırlanabiliyor.

Covid_19 nedeni ile evde daha çok vakit geçirdiğimiz bu günlerde, Gaggenau, özel lansman fiyatları ile sunduğu tam otomatik espresso makineleri, kahve tutkunlarının hayatına renk katıyor. İsminize özel kahve tercihinizi kaydetme özelliği sayesinde kahveler yalnızca damak zevkine uygun olmakla kalmıyor aynı zamanda kahvenin sertliği, sıcaklığı, kahve-süt oranı ve fincan boyutu gibi tüm özelliklerin kahve tutkunlarının kontrolünde olmasıyla birlikte tümüyle kişisel bir deneyim sunuluyor.

Kişiselleştirilme özelliğine ek olarak çekirdek kahve ya da öğütülmüş kahve kullanımına imkan sağlayan hazneler sayesinde mükemmel espressodan istenen harman kolayca elde edilebiliyor.

Kahve makinelerindeki otomasyon ve bakım gerektirmeyen seramik değirmen sayesinde her fincan aynı tazeliği sunuyor. Süt, çekirdek ve su seviyeleri makine tarafından takip edilirken kahve hazırlama zahmeti minimuma iniyor. Su giriş ve çıkış bağlantısına sahip modellerde kahve hazırlanacağı zaman su musluktan otomatik olarak alınıyor ve makine uzun süre kullanılmadığında otomatik olarak boşaltılıyor. Otomatik durulama, kireç çözme ve buharlı temizlik özellikleri sayesinde kahve tutkunlarına sadece kahvenin tadını çıkarmak kalıyor.

Kahve kültürünün önemine değinen Gaggenau Küresel Marka Müdürü“Kahve, mutfak kültürümüzün önemli bir parçası. Kimi zaman sabah güne başlarken, kimi zaman ise akşam yemeğinin üzerine içtiğimiz kahveleri hepimiz farklı ruh halleri, durum ve saatlerle ilişkilendiriyoruz. Tam otomatik espresso makinelerimiz ile hem kişiye özel kahveler sunuyor hem de ev ortamında profesyonel sonuçlar sunuyoruz” dedi.