Hilton Dalaman Dünyanın Önerilen İlk 10 ‘Hilton’ Resort Otelinden Biri Oldu

0
345
Hilton Dalaman Dünyanın Önerilen İlk 10 ‘Hilton’ Resort Otelinden Biri Oldu

Dünyanın en çok takip edilen seyahat sitelerinden biri olan thetravel.com’a göre; Dünya genelindeki 215 adet Hilton Resort arasından 2023 yılı için önerilen ilk 10 resort otelden biri Hilton Dalaman oldu. Avrupa ve Ortadoğu’dan ise önerilen tek resort otel.

 Turistlerin ‘yapılacaklar listesini’ oluşturmadan önce takip ettiği önemli araçlardan biri olan thetravel.com internet sitesinde Hilton Dalaman’ı 2023 yılı için önerilen ilk 10 resort otelden biri olarak duyurdu. Dünya genelindeki 215 adet olan Hilton Resort otelleri arasından seçtiği Hilton Dalaman, Avrupa ve Ortadoğu’dan ise önerilen tek resort otel oldu.

Denizin eşsiz mavisinin yemyeşil bir bitki örtüsü ile buluştuğu Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’nın geniş arazisi aromatik, tropikal ve endemik bitkilere ev sahipliği yapıyor. 650 metre uzunluğundaki özel kum plaj, gün boyunca özel servis almak isteyen misafirler için tasarlanmış sahil gazebo evleri, açık büfenin yanısıra sakin bir yemek isteyenler için iddialı lezzetleri ile 6 farklı a’la carte restoranı, aquaparkı, tenis kortları, çocuk kulübü, mini çiftliği ile Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa huzurlu bir tatili tecih edenlerin her daim adresi. Sağlıklı yaşam için Türkiye’nin en iddialı spa merkezine sahip Hilton Dalaman, bisiklet, kiteboard, windsurf, seakayak gibi farklı spor olanakları ile de kalpleri fethediyor. Uluslararası standartlarda hazırlanan eğitim merkezi ve farklı zorluk derecelerinde oluşturulan, otel içi ve otel dışı bisiklet ve yürüyüş rotaları ile tatili spor yaparak geçirmek isteyenlere de keyifli bir alternatif sunuyor.  Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa spordan, müziğe, gastronomiden astrolojiye farklı konseptlerde hazırladığı atölye çalışmaları, söyleşiler ve etkinlikler ile de dikkat çekiyor.