La Mer’in Yepyeni Renewal Body Oil Balm’ı ile Tanışın

0
1709
La Mer'in Yepyeni Renewal Body Oil Balm'ı ile Tanışın

Yeni Yenileyici Vücut Yağı Balsamı

Tutkunları onsuz yaşayamıyor. La Mer, The Renewal Oil’in baş döndüren ışıltı ve iyileştirici özelliği artık tüm vücut için. Yeni The Renewal Body Oil Balm’ın her ihtişamlı dokunuşu, yatıştıran, nemlendiren ve sağlıklı muhteşem bir parlaklık sunan Mucize İksirTM’in yenileyici etkisi ile vücudu sarıyor.

 Neme Doymuş Sağlıklı Görünüm

The Renewal Body Oil, La Mer’in her ürününde bulunan efsanevi hücre yenileyici içeriği Mucize İksirTM ile cildi sarmalıyor. Mucize İksirTM yağları ile kuruluğu, kızarıklığı ve cilt iritasyonlarını yatıştırıyor. Cildi besliyor ve yumuşatıyor, cilt bariyerini güçlendiriyor ve cilde esneklik kazandırıyor. Cilt yapısını gözle görünür bir şekilde güçlendiriyor ve daha pürüzsüz bir görünüm ve his sağlıyor. Etkili antioksidan özelliği ile serbest radikalleri nötrleyerek cildin çevresel faktörlerden korumasına yardımcı oluyor.

Renewal

 Duyulara Hitap Eden Bir Deneyim

Yoğunlaştırılmış balm, cilt ısısı ile etkin hale gelerek hafif bir yapıya dönüşüyor, cilt ile etkileşen ipeksi yağ güçlü tedavi edici özelliklerinin yanı sıra cilde ışıltılı ve parlak bir görünüm kazandırıyor. The Renewal Body Oil, La Mer doğal kokulardan ilham alan Mucize İksirTM, portakal çiçeği, çay, çiçek ve odunsu koku notalarıyla bir araya gelerek duyuları yatıştıran ve her damlasında rahatlatıp sakinleştiren bir his veriyor.

 Baştan Aşağı Parlaklık

La Mer, cilt görünümünü ciddiye aldığı kadar vücut görünümünü de önemsiyor. The Renewal Body Oil Balm dizler, dirsekler, tırnak çevreleri, topuklar ve özel önem gerektiren diğer tüm bölgeleri yeniliyor. The Renewal Oil ile birlikte bu ikili, baştan aşağı lüks bir ışıltı için cildi yumuşatıyor ve nemlendiriyor.