LAV’dan Çocuklara Özel Keyifli Bir Seri: Emoji

0
1396
LAV’dan Çocuklara Özel Keyifli Bir Seri: Emoji

Anne ve çocukların keyifli anlarını eğlenceli tasarımlarla buluşturan LAV, Emoji ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklara çok keyifli bir ürün serisi sunuyor

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan ve sıkça kullandığımız emoji’leri camın güzelliğiyle buluşturan Emoji Serisi’ne LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Eğlenceli tasarımları keyifli anlar ile buluşturan LAV, lisanslı Emoji Serisi ile miniklerin bayram sevincine ortak oluyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle miniklere küçük bir armağan vermek istermisiniz. Yemek saatlerini eğlenceli sunumlarla süslemek isteyenlerin favorisi olan Emoji Serisi, eğlenceli tasarımlara sahip meşrubat bardağı, kupa ve saklama kaplarından oluşuyor.

Emoji saklama kapları, annelerin çocukları için özenle hazırladığı atıştırmaları camın sağlığında saklayabilmelerine imkan veriyor. Ayrıca rahat kapatılıp açılabilen kapakları sayesinde miniklere de kolaylık sunuyor. Emoji meşrubat bardakları ise çocukların sağlıklı içecekleri keyifle yudumlamasını sağlıyor. Emoji Serisi, eğlenceli tasarımlarıyla sadece çocukların değil emoji kullanmayı seven herkesin favorisi oluyor.

Çocukların çok seveceği LAV Emoji’ye tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr ulaşabiliyor.