Levi’s® XX Chino İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonuyla Karşınızda

0
1161
Levi’s® XX Chino İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonuyla Karşınızda

Herkesin bildiği üzere, Dadleisure çağında yaşıyoruz. “Baba” stili ayakkabılar, jean’ler, pololarla daha önce hiçbir babanın dolabı bu kadar havalı görünmemişti

Unutmayalım ki,bu tarzın en önemli stillerinden biri klasik chino. Levi’s® İlkbahar/Yaz 2020 sezonunda yeni denim olmayan platformunu sunuyor; Levi’s® XX Chino.

Levi Strauss & Co’nun Erkek Tasarım Global Başkan Yardımcısı Janine Chilton-Faust, seri ile ilgili; “Favori denim markanız şimdi de favori chino pantolonunuzu yapıyor. Özgün ve havalı yeni chino serimiz, ikonik bir marka olarak sokak giyiminden kaykaya kadar kültürün merkezinde konumlanan marka kimliğimizden ilham aldı. Uyum, stil ve konfor sunmak üzere tasarlandılar, özelikle en sevdiğiniz spor ayakkabınızla giydiğinizde! ” diyor.

Levi’s® XX Chino İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonuyla Karşınızda

Levi’s® XX Chino İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonuyla Karşınızda

 

 

 

 

 

 

Standard Taper, Slim Taper, ve Straight Cropped modelleri bulunan Levi’s® XX Chino, modern kesimiyle daha genç bir havaya sahip. Ayrıca daha fazla konfor için de esneklik sunuyor.

Hatta, iki farklı kumaş yapısına sahip olan Soft Streç ve Wonderknit seçenekleri ile az ya da daha çok esneklik arasında seçim yapmanız da mümkün. İki seçenek de Levi’s® jean’lerinin konforu ve havalı stiliyle beraber rahatlık trendini devam ettiren bir pantolon sunuyor.

Renk seçenekleri standart haki yeşilinin çok ötesine geçiyor. Haki en sevdiğiniz renk olsa bile aralarından seçebileceğiniz bir çok ton seçeneği sunuluyor. Renk opsiyonları ile ilgili en iyi kısım ise her birinin kumaşının boyanmış olması. Bu boyama tekniği özellikle bir kaç yıkamadan sonra çok yeni hissi vermeyen, daha önce giyilmiş gibi rahat bir görünüm sağlıyor. Chino stilini başından beri sevenler için ideal. Biraz daha günün modasına uymak isteyenler için ise, sokak stiline atıfta bulunan ağ kısmında eskitilmiş çizgileri bulunan Straight Cropped Levi’s® XX Chino’yu sunuyor.