NetWork’ten Trend Alarmı: ‘NEW CASUAL’

0
1356
NetWork, Sonbahar Kis 2020,21 koleksiyonu

NetWork, Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonunda, yeni nesil moda anlayışı ile günlük şıklığı yansıtan ‘New Casual’ stilini kalite ve konfor eşliğinde sunuyor.

 NetWorkSonbahar/Kış 2020 sezonunda gardıropların favori modellerini belirleyecek güçlü bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Evde geçirilen vaktin artmasıyla her zamankinden daha fazla önem kazanan casual stil, NetWork tarafından modern bir üslupla ‘New Casual’ adı altında yorumlanarak günün her anında tercih edilebilecek rafine tasarımlara hayat veriyor. Markanın yarattığı bu iddialı seçkiyle erkek modaseverler, değişen yaşam tarzlarına yönelik konfor ihtiyacına mükemmel bir biçimde cevap buluyor.

Siyah, gri ve beyazın hakimiyetindeki geniş ürün seçkisinde kazak, gömlek, ceket ve palto alternatifleri son derece geniş bir yer kaplıyor. Renkli ve dinamik tasarımlar, konforu 3D dokulara sahip en yeni kumaş teknolojileri ile bir araya getirirken günlük görünüme çabasız şıklığı katan trikolar, sarkmayı önleyen “recovery” kumaşları sayesinde her okazyonda kurtarıcı rolünü üstleniyor. Lüksü ve fonksiyonelliği konfor ile harmanlayan jogger’ların ön plana çıktığı alt giyim kategorisinde, örme ve kadife dokuların yanı sıra jersey kumaştan beş cep pantolonlar da temanın vazgeçilmez parçalarını oluşturuyor.

NetWork’ün ‘New Casual’ serisi kapsamındaki aksesuar grubunda ise birbirinden farklı görünümleri kusursuzca tamamlayan ayakkabı ve sneaker’lar ile nötr renklerde bere ve atkılar bulunuyor. Fonksiyonel ve minimal sırt çantaları ise yeni dünyanın günlük şıklığını yansıtan bu stilin en çarpıcı aksesuarı olarak dikkat çekiyor.