Schneider Electric, Kabin Montajlı Soğutma Çözümü Geliştirdi

0
1413
Schneider Electric, Kabin Montajlı Soğutma Çözümünü Geliştirdi

Schneider Electric’in 5kW, 5U, DX tabanlı Uniflair Kabin Montajlı Soğutma çözümü, hızlı kurulum ve servis için tasarlandı.

Kabin montajlı tasarım, IT zemin alanından tasarruf sağlıyor. Düşük bakım gereksinimleri, Uniflair Kabin Montajlı Soğutmayı Edge bilişim ve mikro veri merkezi uygulamaları için ideal hale getiriyor.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, ilk kabin montajlı veri merkezi soğutma çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Uniflair Kabin Montajlı Soğutma 3,5kW, DX çözümü, alan yönetiminin çok önemli olabiliyor. Mikro veri merkezleri ve Edge bilişim alanında giderek artan kabin tabanlı soğutma talebini karşılıyor.

Tüm dünyada sunulmaya başlanan bu yeni çözüm, IT soğutmasını herhangi bir IT kabininin altına yerleştirerek IT zemin alanından tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda EcoStruxure™ mimarisine entegre edilerek yeni nesil veri merkezi yönetimi (DCIM) yazılımı, EcoStruxure IT Expert ve EcoStruxure Asset Advisor aracılığıyla 7×24 uzman hizmet ofisi desteği ve bu sayede global çapta güçlü bir görünürlük performansı sunuyor.

Bu yeni ürünü değerlendiren Schneider Electric Soğutma Direktörü Maurizio Frizziero, “Tüm tedarikçi ve sektör oyuncuları ile ortak çalışmaya açık olarak tasarladığımız yeni kabin montajlı soğutma çözümümüz, edge mikro veri merkezleri için doğru boyuta sahip ve günümüzün kritik edge teknolojisinin soğutulması için doğru yanıtı sunuyor. Aynı zamanda daha az alanda daha fazla soğutma sağlıyor, yönetim ve bakımı kolaylaştırıyor. Bu da bu çözümü perakende, finans, sağlık hizmetleri, imalat ve eğitim başta olmak üzere tüm endüstriler için ideal hale getiriyor” dedi.

Schneider Electric, Kabin Montajlı Soğutma Çözümünü Geliştirdi

Uniflair Kabin Montajlı Soğutma, benzersiz avantajlar sunuyor

Daha Fazla Sadelik: Herhangi bir ek soğutmaya gerek olmadan IT ekipmanlarının tekli kabinlerini soğutmak için hassas bir sıcaklık kontrolü sağlar. Rakiplerine kıyasla kabin içinde daha az yer kaplayarak, IT operasyonlarınız için size daha fazla alan sunuyor.

Daha Fazla Esneklik: IT kabininin altına hızlı ve kolay bir şekilde kurulur ve entegre olur.

Daha Düşük İşletme Giderleri: Değişken kapasite, 0,5kW ile 3,5kW arasında soğutma sunmak amacıyla kabin hava akımı gerekliliklerini karşılamak için fan ve kompresör hızlarının sürekli ve otomatik değişimini sağlayarak verimliliği maksimuma çıkarırken işletme giderlerini düşürüyor.

Daha Az Bakım: Hızlı ve kolay servis erişimi için tasarlanan çözüm, planlanmamış bakımları azaltıyor.

EcoStruxure, Her Seviyede İnovasyon sunmak için IoT, mobilite, algılama, bulut, analitikler ve siber güvenlik alanlarındaki gelişmelerden faydalanan bir mimaridir. Buna Müşteri Kullanım Döngüsü Yazılımı tarafından desteklenen Bağlı Ürünler, Edge Kontrolü ve Uygulamalar, Analitik ve Hizmetler de dahildir. EcoStruxure™ 20.000’in üzerinde geliştirici ve 650.000 hizmet tedarikçisi ve iş ortağının desteğiyle yaklaşık 500.000 tesis ve 3.000 kamu hizmet tedarikçisi tarafından kullanılmakta ve yönetilen 2 milyondan fazla varlığı birbirine bağlamaktadır.