Bobbi Brown X Morag Myerscough Koleksiyonunun Enerjisini Hisset

0
1169
Bobbi Brown X Morag Myerscough Koleksiyonunun Enerjisini Hisset

Koleksiyondaki ürünler, Morag Myerscough’un Bobbi Brown için özel tasarladığı canlı ve enerjik renklerden oluşan sınırlı sayıda üretilen ambalajlarda sunuluyor.

Londra’da yaşayan Morag Myerscough ile tasarımları gibi oldukça iddialı ve anlamlı, sınırlı sayıda bir koleksiyon yaratmak için bir araya geldik. Bu birliktelikle gülümsemeyi kışkırtan yeteneğini ortaya çıkarmak için koleksiyondaki tüm parçalar sanatçının imzası olan göz alıcı renklerdeki geometrik desenlerle kaplandı.

Far Paleti: Mat, ışıltılı, metalik ve simli bitişe sahip 9 canlı renkten oluşuyor.

Aydınlatıcı Pudra: Cilde doğal aydınlık kazandırırken cildi mükemmelleştiren pudra, altın pembe renk geçişli 3 farklı tondan oluşuyor.

Crushed Lip Color: Çabasız bir şekilde harika görünebileceğiniz, her görünümle uyumlu 2 doğal renk alternatifiyle.

Ödüllü multimedya sanatçısı canlı renkleri, yoğun grafik çizimleri ve enerji veren kelimeleri, göz alıcı tasarımlarıyla birleştirerek dünya etrafındaki kentsel alanları dönüştürüyor. Morag, bir treni hareket eden kafeye dönüştüren, çocuk hastanesine canlılık kazandıran ve eğlence parklarında dinamik alanlar yaratan eklektik bir alanda çalışmalar yapıyor. İşleri ile topluluklara uygun, toplum bilinci aşılayan, insanlar arasında sohbet başlatan ve en önemlisi gülümsemeye sebep olan tasarımlar üretiyor.

 

“Benim mantram ‘Yakınımdaki ve uzağımdaki herkesi mutlu edeceğim.’ ”- Morag Myerscough

PLAY.DREAM. LOVE. EYE PALETTE

Fiyat: 420TL

HIGHLIGHTING POWDER

Fiyat: 305TL

CRUSHED LIP

Fiyat: 150TL

Koleksiyonun tamamına sadece https://www.boyner.com.tr/ ‘den ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için aybike@lappartpr.com ile iletişime geçiniz.

@BobbiBrownTurkiye

#BobbiBrown